ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شمسایی: به عنوان یک سرباز لیست بازیکنان تیم ملی را دادم

شمسایی: به عنوان یک سرباز لیست بازیکنان تیم ملی را دادم

ایسنا/ وحید شمسایی می‌گوید با توجه به نبود وقت برای گرفتن ویزای شینگن برای بازیکن‌ها، افتخاری از او خواسته چند بازیکن را به تیم ملی فوتسال پیشنهاد دهد.
وحید شمسایی درباره اینکه گفته می‌شود لیست 25 نفره بازیکنان تیم ملی را او به فدراسیون داده گفت: افتخاری از من درباره انتخاب بازیکنان تیم ملی پیشنهاد خواست و من هم به عنوان یک سرباز و نه به عنوان کسی که مسوولیت دارد یا سرمربی است پیشنهادهای خود را ارائه کردم.
وی ادامه داد: آقای افتخاری از خسوس هم نظراتی گرفته بود و ذهنیت‌هایی در این مورد داشت. از من از این بابت که تیم و افراد فوتسالی را خوب می‌شناختم نظر خواستند و مطابق این نظرات 25 بازیکن را به فدراسیون معرفی کردند.
شمسایی درباره احتمال سرمربیگری خودش در تیم ملی فوتسال هم اظهار کرد: من هم یک گزینه هستم و البته یکسری خواسته‌ها و کارها دارم که باید انجام شود و آنها هم یک سری نظرات از من دارند و این خواسته‌ها دو طرفه است.
او افزود: همانطور که می‌دانید من با باشگاه تاسیسات دریایی قرارداد دارم و افتخاری هم جلسه‌ای با منوچهری که رییس کل تاسیسات کشور و معاون وزیر نفت است، داشته و اکنون تاسیسات باید نظرش را ارائه کند.
شمسایی ا‌دا‌مه‌ داد: یکسری خواسته‌هایی دارم و یکسری خواست‌ها باشگاه تاسیسات دارد و یک خواسته‌هایی هم در تیم ‌ملی است. اگر به تعاملی برسیم و اگر روی من به عنوان یک گزینه نظر مثبت داشته باشند این اتفاق می افتد اگر هم که این اتفاق نیفتاد من برای تیم ‌ملی‌مان مثل همشیه آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی در پاسخ به این سوال که ترازو به کدام سمت سنگین می‌کند و آیا تاسیاست راضی می‌شود، گفت: بالاخر اگر قرار است اتفاقی رخ دهد باید تعاملی صورت بگیرد. باشگاه تاسیسات دریایی بر‌نامه‌ریزی مدونی کرده است. اگر ما امروز موفقیت‌های در سطح لیگ و باشگاه آسیا داریم به خاطر مدیریت کلان و قوی این مجموعه بوده است و آنها هم نباید متضرر شوند. تیم ‌ملی هم نباید متضرر شود. اگر قرار است من باشم باید تعاملی صورت گیرد و هیچ طرفی ضرر نکند.
شمسایی درباره خواسته‌های خود نیز اظها‌ر کرد: ما امکانات از جمله اردو و گروه فنی خوبی می‌خواهیم. بر‌نامه‌ریزی خوبی می‌خواهیم، باید ببینیم اهدافمان چه مدتی است. همه مربیانی که در این چند وقت آمد‌ه‌اند با فرصت کافی آمد‌ه‌اند بعد رسیده‌اند به آسیایی و بعدش جا‌م جها‌نی . اهداف کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت باید بر‌نامه‌ریزی شده باشد ما نمی‌خواهیم برای این که یک جایگاهی را بگیریم از اهدافمان بگذریم.
شمسایی در پاسخ به این سوال که اگر به عنوان گزینه بخواهد در مورد مدت قراردادش صحبتی کند و نظری دهد، تصریح کرد: پروسه مربیان که در ایران آمد‌ه‌اند چهار ساله بوده. از جمله انصاری فرد، شمس، صانعی به دلایلی دو، سه ساله شد و خسوس هم قراردادش سه ساله شد و سال آخر را با اراده خودش ادامه نداد. من فکر می‌کنم باید ما فرصت کافی داشته باشیم تا بتوانیم آنچه برای تیم ‌ملی در ذهن داریم به تیم القا کنیم و در راستای موفقیت قدم برداریم. همین کاری که در تیم تاسیسات دریایی اتفاق افتاد.
وی ا‌دا‌مه‌ داد: ما خوشحالیم که کفاشیان، رییس کمیته‌ فوتسال آسیا شده است و ما باید از این بابت و از حضور او استفاده بهینه کنیم.
شمسایی ا‌دا‌مه‌ داد: کمیته‌ فوتسال زیر نظر فدراسیون فو‌تبا‌ل کارش را انجام می‌دهد و آرزوی قلبی من برای فوتسال این است که یک بخش شود که برای خودش درآمدزایی کند و برای خودش اسپانسر بگیرد و تصمیمات لازم را خودش اتخاذ کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده