ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نعمتی: مدیران کارشکن دولت قبل باید کنار گذاشته شوند

نعمتی: مدیران کارشکن دولت قبل باید کنار گذاشته شوند

خانه ملت/ عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اینکه به کار گرفتن مدیران توانمند از هر جناح و دولتی به کشور و نظام کمک می کند، در عین حال گفت: دولت مسئول برخورد با مدیران کارشکن و نیروهای ناکارآمد است.

بهروز نعمتی با اشاره به حضور برخی از مدیران دولت احمدی نژاد در دولت یازدهم گفت: همه دولت ها مختار به استفاده از نیروهای توانمند فارغ از جناح بندی ها هستند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: در انتخاب مدیران نباید بحث های جناحی در میان باشد و باید از پتانسیل تمام نیروها استفاده کنیم این در حالی است که اگرپیروز هر انتخاباتی بخشی از مدیران مدنظر خود را بدون در نظر گرفتن توانمندی ها استفاده کند به کشور لطمه می زند.

به گفته نعمتی به کار گرفتن مدیران توانمند از هر جناح و دولتی به کشور و نظام کمک می کند.به خصوص در دولت روحانی که شعار فراجناحی می دهد قاعده اش این است که از تمام پتانسیل ها و ظرفیت ها استفاده کند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در عین حال تاکید کرد: نیروهای ناکارآمد از هر گروهی باید کنار گذاشته شوند و در صورتی که مدیرانی از دولت گذشته در دولت فعلی ناتوان بوده و یا کارشکنی کنند می بایست کنار گذاشته شوند و دولت مسئول برخورد با این افراد و کارشکنان است.

وی ادامه داد: نیروهای نظام جمهوری اسلامی ایران افرادی هستند که خود را خادم نظام و انقلاب می دانند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده