ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برخورد گزینشی وزارت ورزش با رسانه های منتقد!

برخورد گزینشی وزارت ورزش با رسانه های منتقد!

فردا/ دربی پایتخت قرار است روز جمعه و از ساعت 17 برگزار شود و تنها رسانه هایی می توانند این رقابت حساس را پوشش دهند که بر اساس سلیقه وزارت ورزش رفتار کرده اند. اقدامی که پیش از این نیز بارها و بارها در دولت یازدهم از سوی وزارت ورزش نسبت به رسانه های منتقد این وزارتخانه صورت گرفته بود و حالا در پایین ترین سطح، به عدم صدو رکارت های خبرنگاری برای رسانه های منتقد تقلیل یافته است.

وزارت ورزش و جوانان نزدیک به 3 سال است که با حضور مازیار ناظمی در راس مدیریت مجموعه روابط عمومی این وزارتخانه، با برخوردهای گزینشی خود با رسانه های مختلف، موجبات ناراحتی و نارضایتی خبرنگاران و رسانه ها را به طرق مختلف فراهم ساخته است.
در شرایطی که از جایگاه روابط عمومی و مدیریت امور رسانه های این وزارتخانه انتظار می رود با تعامل مناسب، عدالت میان رسانه های مختلف و خبرنگاران ورزشی را رعایت نماید، اما در طول 3 سال گذشته بارها و بارها مشکلات مختلف گریبان گیر رسانه ها شده است.

در جدیدترین اقدام، روابط عمومی وزارت ورزش با برخورد گزینشی خود، از صدور آی دی کارت های خبرنگاری دربی پایتخت برای برخی رسانه ها خودداری به عمل آورده است. این در شرایطی است که پیش از این و در تمامی رقابت های حساس که نیاز به صدور آی دی کارت وجود داشت، این وزارتخانه اقدام به صدور کارت برای خبرنگاران کرده است.

مشکلات خبرنگاران ورزشی در دولت یازدهم در شرایطی دوچندان شده که مازیار ناظمی به عنوان متولی اصلی ارتباط را رسانه ها، کمترین ارتباط را با رسانه ها و خبرنگاران داشته و برخلاف مدیران سابق روابط عمومی این وزارتخانه، حتی پاسخگوی تلفن خبرنگاران نیز نیست.
حالا دربی پایتخت قرار است روز جمعه و از ساعت 17 برگزار شود و تنها رسانه هایی می توانند این رقابت حساس را پوشش دهند که بر اساس سلیقه وزارت ورزش رفتار کرده اند. اقدامی که پیش از این نیز بارها و بارها در دولت یازدهم از سوی وزارت ورزش نسبت به رسانه های منتقد این وزارتخانه صورت گرفته بود و حالا در پایین ترین سطح، به عدم صدو رکارت های خبرنگاری برای رسانه های منتقد تقلیل یافته است.
در این بین انتظار می رود که مسئولان روابط عمومی این وزارتخانه اسامی خبرنگاران و رسانه هایی که کارت های خبرنگاری وزارت ورزش و آی دی کارت های بازی روز جمعه را دریافت کرده اند، منتشر کند تا مشخص شود این سهمیه بندی بر چه اساسی انجام گرفته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده