ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پنج مرحله برای داشتن یک پیراهن خوش‌فرم بعد از شست‌وشو

 پنج مرحله برای داشتن یک پیراهن خوش‌فرم بعد از شست‌وشو

پرشین وی/ در بین لباس‌هایی که نیاز به اتو دارند، سخت‌ترین لباس پیراهن ‌های یقه‌دار مردانه است که خوش‌ترکیب بودن آنها هنگام استفاده وابسته به اتوی دقیق و درست این پیراهن‌هاست. برای داشتن یک پیراهن خوش‌فرم بعد از شست‌وشو به شیوه زیر عمل کنید:

۱) از یقه لباس شروع کنید: ابتدا پشت یقه را اتو بکشید. برای این کار اتو را از وسط به سمت گوشه یقه بکشید تا چروک‌ها کاملا باز شود. بهتر است اتو را روی درجه حرارت مناسب برای لباس با الیاف طبیعی قرار بدهید. اگر چنین گزینه‌ای روی اتوی شما به چشم نمی‌خورد، اتو را روی کمترین حرارت قرار بدهید.

۲) در مرحله بعد سراغ شانه‌های پیراهن بروید: شانه لباس را روی لبه میز اتو قرار دهید به گونه‌ای که محل مورد نظر برای اتو گوشه میز اتو و بقیه لباس از لبه میز آویزان باشد. از محل اتصال آستین و شانه به طرف داخل و برعکس اتو بکشید؛ این کار را چند بار تکرار کنید. براساس جنس لباس باید گاهی برای باز کردن چروک‌ها از آب کمک بگیرید. با استفاده از اسپری آب محل مورد نظر را خیس و دوباره اتو بکشید. این روش را برای هر دو شانه، جلو و پشت تکرار کنید.

۳) در سومین مرحله نوبت آستین‌ها و سرآستین‌هاست: ابتدا آستین را روی میز پهن کنید به گونه‌ای که دگمه‌های سرآستین رو به بالا باشد و داخل سرآستین را اتو کنید؛ بعد آستین را برگردانید و سرآستین را از بیرون اتو کنید. بعد آستین‌ها را اتوکنید، برای این کار اتو را از لبه سرآستین به طرف داخل حرکت بدهید.

۴) قسمت‌های سخت تمام شده و حالا نوبت دونیمه جلو و پشت پیراهن است: ابتدا نیمه‌های جلو و بعد پشت لباس را اتو کنید. برای باز کردن چروک‌های سخت از اسپری آب کمک بگیرید.

۵) به ظاهر کار تمام شده اما یک نکته ظریف باقی مانده: فضای بین دکمه‌ها. فضای بین دکمه‌ها را هم اتو بکشید ولی این کار را به آرامی انجام بدهید چون ممکن است دکمه‌ها بشکنند. بلافاصله بعد از تمام شدن کار اتو پیراهن را آویزان کنید و از تا کردن به ویژه تا وقتی که داغ است، خودداری کنید[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده