ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تظاهرات در شهرهای مختلف عراق در حمایت از نمایندگان تحصن کننده

تظاهرات در شهرهای مختلف عراق در حمایت از نمایندگان تحصن کننده

مهر/ ده ها نفر از مردم عراق با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف عراق حمایت خود از تحصن نمایندگان در پارلمان اعلام کردند و کناره گیری رؤسای سه گانه را خواستار شدند.

به گزارش شبکه سومریه نیوز، ده ها نفر از مردم در مرکز الدیوانیه برای تایید تحصن نمایندگان پارلمان عراق راهپیمایی کردند. بر اساس این گزارش مردم در این راهپیمایی از نمایندگان خواستند که پایداری کنند. همچنین مردم درخواست کردند که نمایندگان بر خواسته خود مبنی بر تغییر روسای سه گانه و تشکیل دولت تکنوکرات باقی بمانند.
شهر کربلاء نیز شاهد راهپیمایی مردم در حمایت از تحصن نمایندگان پارلمان عراق بود. مردم در این شهر با راهپیمایی به سمت شورای استان کربلاء از این تحصن حمایت کردند و تغییر روسای سه گانه را خواستار شدند.
همچنین پیروان جریان صدر عراق نیز در برابر شورای استان نجف به منظور حمایت از تحصن نمایندگان پارلمان دست به تحصن زدند و اصلاحات واقعی و همچنین کنارگذاشتن روسای سه گانه را خواستار شدند.
در مرکز استان بابل نیز ده ها نفر با هدف حمایت از تحصن نمایندگان مجلس راهپیمایی و تظاهرات کردند. مرکز شهر الناصریه نیز شاهد برگزاری تظاهرات مردم و تهدید آنها به تحصن بود.
شایان ذکر است برخی نمایندگان پارلمان عراق پس از این که روز گذشته رای گیری درباره اسامی ارائه شده از سوی حیدر العبادی به پنجشنبه موکول شده بود، در اعتراض به روند اوضاع دست به تحصن زده بودند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X