ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبرنگار مجروح صداوسیما به تهران بازگشت

خبرنگار مجروح صداوسیما به تهران بازگشت

ایسنا/ سید محمدحسن حسینی خبرنگار صدا و سیما که در لاذقیه سوریه مجروح شده بود شب گذشته به کشور بازگشت.
 سید محمدحسن حسینی پس از آنکه درمان های اولیه او در بیمارستان محلی در لاذقیه و بیمارستانی در دمشق پایان یافت و شرایط انتقال به تهران را پیدا کرد، شب گذشته از طریق فرودگاه امام خمینی به تهران وارد و به بیمارستانی در تهران منتقل شد.
ورود سید محمدحسن حسینی با استقبال خبرنگاران رسانه‌های جمعی، به‌ویژه همکارانش در صدا و سیما و اعضای خانواده‌اش همراه بود.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ساعات اولیه ورود این خبرنگار مجروح به تههران در بیمارستان فارابی، از سیدمحمدحسن حسینی عیادت و چشمان او را معاینه کرد.
وضع عمومی آقای حسینی خوب گزارش شده اما پزشکان در حال بررسی ضایعات چشم راست وی هستند که دچار صدمه در ناحیه شبکیه و قرنیه شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده