زخمی شدن ده ها اسیر فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به زندان صحرایی نفحه

زخمی شدن ده ها اسیر فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به زندان صحرایی نفحه

ایرنا/ ده ها اسیر فلسطینی روز چهارشنبه در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به یکی از بخش های زندان صحرایی «نفحه» زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، کمیته امور اسیران و آزادگان فلسطین اعلام کرد: بخش 14 زندانی صحرایی نفحه شاهد حمله های وحشیانه شمار زیادی از نظامیان سرکوبگر رژیم صهیونیستی بود که بر اثر آن ده ها اسیر زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.
کمیته امور اسیران و آزادگان فلسطین افزود: اسیران زندان نفحه از حمله ناگهانی و تعرض وحشیانه با گاز اشک آور و گاز فلفل غافلگیر شدند.
کمیته مذکور یادآور شد: بعد از حمله نظامیان رژیم صهیونیستی، زندان نفحه متشنج شده و احتمال بدتر شدن اوضاع نیز وجود دارد.
این کمیته فعال در امور اسیران فلسطینی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مسئول کامل جان اسیران است، از نهادی حقوقی و انسانی خواستار عمل به مسئولیت خود در قبال اسیران فلسطینی شد.
همچنین انجمن امور اسرا و آزادگان «واعد» اعلام کرد که نظامیان صهیونیست بدون هشدار قبلی به زندان نفحه حمله و ده ها نفر را زخمی کردند.
انجمن واعد افزود: بعد از این حمله شماری از اسیران به سلول انفرادی منتقل شده اند.
بر اساس آمار کمیته امور اسیران و آزادگان فلسطین، در حال حاضر بیش از 6 هزار اسیر در 20 زندان رژیم صهیونیستی در بازداشت به سر می برند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زخمی شدن ده ها اسیر فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به زندان صحرایی نفحه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X