ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمک مالی بهزیستی برای کاشت حلزون کودکان خانواده های بی بضاعت

کمک مالی بهزیستی برای کاشت حلزون کودکان خانواده های بی بضاعت

تسنیم/ رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: بهزیستی برای هر کودک نیازمند به کاشت حلزون که خانواده بضاعت درمان نداشته باشد به هر تعداد و هر نقطه‌ای از کشور که باشند، مبلغ 7 میلیون تومان پرداخت می‌کند.

انوشیروان محسنی بندپی در پاسخ به سؤالی در خصوص افراد پشت نوبتی کاشت حلزون که گفته می‌شود برای درمان پشت نوبت مؤسسات خیریه هستند، اظهار کرد:‌ یک زمان مسئله تشخیص بیماری داریم و یک زمان مسئله درمان.

وی ادامه داد: اگر خانواده هزینه درمان را داشته باشد که موضوع حل می‌شود اما در مورد درمان برای خانواده‌هایی که خود توانایی مالی ندارند بهزیستی کمک می‌کند اما مانند بیماری‌های چشم برای‌ آن اعتبار در نظر گرفته نشده و ما فقط می‌توانیم سهم خود را ارائه دهیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین گفت: بهزیستی برای هر کودک نیازمند به کاشت حلزون که خانواده بضاعت درمان نداشته باشد به هر تعداد و هر نقطه‌ای از کشور که باشند مبلغ هفت میلیون تومان پرداخت می‌کند.

وی با اشاره به اصلاحیه قانون حمایت از حقوق معلولان که در حال حاضر مراحل بررسی و تصویب خود را در مجلس می‌گذراند، گفت: این لایحه بسیاری از مشکلات معلولان را برطرف می‌کند و در حال حاضر در کمیسیون مجلس در حال بررسی است که امیدواریم تا هفته معلولان به نتیجه برسد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده