ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روایت معاون اطلاع رسانی احمدی نژاد از یک «امان نامه»

روایت معاون اطلاع رسانی احمدی نژاد از یک «امان نامه»

نامه نیوز/ معاون اطلاع رسانی رییس جمهور سابق در اینستاگرام نوشت: و امان نامه، “با ما باش در امان باش” رسواگر کدخدایان و کدخداپرستان زمان است
به گزارش نامه نیوز، "محمد شیخان” معاون اطلاع رسانی رییس جمهور سابق در اینستاگرام نوشت:
و امان نامه، "با ما باش در امان باش” رسواگر کدخدایان و کدخداپرستان زمان است
چرا که "هنوز جریان کربلا ادامه دارد”.

ایران در گذر زمان با فراز و فرودهایی در عرصه های مختلف روبرو بوده است،اما در همه این ادوار آنچه ملت ایران را از سایر ملل متمایز نموده است، تکاپو و تلاش مستمر مردم این دیار در راه تعالی و رسیدن به عزت و کمال انسانی است.

حتی در برهه هایی که حاکمان جدا مانده از ملت بر این سرزمین حکمفرما بوده اند ملت طریقی تعالی بخش را دنبال کرده است.

این منش،ایرانی را بدآنجا رساند که با آغوش باز اسلام ناب محمدی (ص) را برای شتابی بیشتر در رسیدن به قله "کمال الهی” پذیرفت.

در این مسیر پر تلاطم حاکمانی که بذر عزت و کمال را در دل های ملت ها آبیاری نمودند”محبوب قلب ها”شدند و اینگونه صحیفه تاریخ بر چهره آنها "نورافشانی”نموده و هر چندی مردم”دلتنگ او”می شوند و همچون اویی را در دریای خروشان اراده و عظمت ملت جستجو می نمایند.
اما انقلاب ودیعه ای الهی از میراث انبیاء برای تحقق آرمانهای ملت حقیقت جوی ایران به ارمغان آورد.

هدیه "ولایت” و "رهبری”در جامعه بشری،نه تنها بر کام ملت ایران شیرین آمد،بلکه نوید دهنده "حکومت جهانی”برای همه ملل آزاده و عدالت طلب جهان است.

تلاقی دو اراده "رهبری” و "ملت” در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب عزت و سربلندی مردم را در پی داشته است و این مهم نماینگر تصویری پرشکوه از عظمت ملت بزرگ ایران در”جلوگاه جهانی”می باشد.

این تلاش پرفروغ "رهبری” و "ملت”،یکی در سطح "رهنمون و هدایتگری” و دیگری در سطح "دستگیری و مطالبه گری” در همه حال یاریگر دولتمردان و مجریان حاکم در عرصه های اجرایی کشور بوده است،لذا هر که بر این دو ریسمان همزمان دست یازید سربلند بیرون آمد؛حتی بنی صدر اگر خودش را از این دو نعمت الهی محروم نمی ساخت،اینگونه "زوال تاریخ”نمی شد.
امروز هم نه ملت و نه رهبری با هیچکس عهد اخوت نبسته اند، هیچ کس در هیچ سطحی حق ندارد عزت و استقلال ملت بزرگ ایران را مخدوش نماید، حتی اگر فهم نادرستی از ترجمان پرحماسه عاشورای حسینی که شناسنامه عزتمندی ملت های آزاده دنیا است داشته باشد.
باید مراقبت کرد "انحراف از جاده عزت”،برگی از تاریخ پرافتخار ملت بزرگ ایران را مخدوش نساخته و ما را بد نام تاریخ ننمایند.

چرا که هنوز کربلا ادامه دارد

و امان نامه ، "با ما باش در امان باش” رسواگر،کدخدایان و کدخداپرستان زمان است،
و اینگونه است که تا ابد بیرق عزت بر دوش علمداران سپاه اسلام باقی خواهد ماند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X