ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال شهرداری ارومیه را جریمه کرد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال شهرداری ارومیه را جریمه کرد

ایسنا/ سرانجام شش روز بعد از حاشیه های دیدار شهرداری ارومیه و بانک سرمایه از هفته نخست لیگ برتر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای به محرومیت لیدرها و جریمه نقدی باشگاه شهرداری ارومیه داد.
جلسه فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضا به تاریخ 5 آبان به منظور رسیدگی به گزارش ناظر مسابقه بین تیمهای شهرداری ارومیه و بانک سرمایه که در تاریخ 29 مهر برگزار شد، تشکیل گردید. یوسفی مدیرعامل باشگاه ارومیه و کردستانچی دبیر هیات والیبال ارومیه در جلسه حضور داشتند. ابتدا گزارش ناظر مسابقه قرائت گردید مفاد این گزارش حکایت از رفتار دور از انتظار برخی تماشاگران منتسب به تیم شهرداری ارومیه داشت که به برخی بازیکنان تیم مقابل توهین نموده اند. قسمتی از فیلم مسابقه مورد بازبینی قرار گرفت و اعضای کمیته انضباطی هر یک نقطه نظر خود را بیان نمودند و اظهارات آقایان یوسفی و کردستانچی به طور کامل استماع گردید. با اعلام ختم رسیدگی پس از بحث و مشورت اعضا، کمیته انضباطی به شرح آتی اتخاذ تصمیم نمود.
رای کمیته انضباطی:
نظر به اینکه برخی تماشاگران منتسب به تیم شهرداری ارومیه در بازی بین تیمهای شهرداری ارومیه و بانک سرمایه با رفتار نامناسب جو ورزشگاه را مورد تاثیر قرار داده اند و برخورد ایشان مغایر با اصول جوانمردی و روحیه ورزشکاری بوده است، بنابراین با اختیارات حاصله از ماده ده آئین نامه انضباطی به ویژه بند 39 آن به تیم شهرداری ارومیه در این خصوص تذکر کتبی داده شد. چنانچه این گونه رفتار ناشایست تکرار گردد تدابیر شدیدتر از جمله محرومیت از حضور تماشاگر در زمین مسابقه اتخاذ خواهد گردید. همچنین باشگاه شهرداری ارومیه به پرداخت مبلغ یک صد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید. لیدرهای این تیم نیز دو جلسه از حضور در سالن مسابقه محروم شدند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X