ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شایعه اپل ساختمان هایی را برای پروژه تایتان خریداری و یا اجاره کرده است

شایعه/ اپل ساختمان هایی را برای پروژه تایتان خریداری و یا اجاره کرده است

دیجیاتو/ برخی می گویند که اپل پروژه تایتان که هدفش تولید خودروی الکتریکی است را به طور موقت به حالت تعلیق درآورده. تیم کوک اخیراً گفته بود که حتی برای تایید چنین محصولی نیز باید بسیار منتظر ماند.

حال Silicon Valley Business Journal در گزارشی مدعی شده که این پروژه چندان هم معلق نیست و قرار است به زودی کار خود را از سر بگیرد. در این گزارش آمده که مدیران این کمپانی مدتی است سرگرم خریداری و یا اجاره ساختمان هایی برای استقرار تیم اصلی پروژه تایتان هستند. هنوز مشخص نیست که از این ساختمان ها به چه منظوری استفاده خواهد شد، اما ظاهراً قرار است مراحل طراحی، توسعه و آزمایش خودروی الکتریکی اپل در این مکان ها انجام بگیرد.

این گزارش می افزاید که اهالی کوپرتینو نام خدایان افسانه ای یونان را روی هر کدام از این بناها گذاشته اند. به عنوان مثال نام بزرگترین ساختمان Rhea خواهد بود. دیگر ساختمان ها نیز نام هایی چون Medusa ،Zeus و Athena خواهند داشت.

از شواهد امر این طور برمی آید که می بایست زمان زیادی را برای رونمایی چنین محصولی به انتظار نشست. مدیران این کمپانی بزرگ نشان داده اند که برای توسعه و معرفی محصولی ایده آل هیچ عجله ای ندارند. پس فعلاً می توانیم تنها شایعات را دنبال کرده و منتظر درز اخبار بیشتر باشیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده