ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیا گروه بندی کاشی ها بالاخره به ویندوز ۱۰ موبایل اضافه می شود؟

آیا گروه بندی کاشی ها بالاخره به ویندوز ۱۰ موبایل اضافه می شود؟

وین فون/ اگرچه هنوز به اینکه چقدر می توان به تصاویر منتشر شده در سایت های رسمی مایکروسافت اعتماد کرد، اما گاهی اوقات مایکروسافت بسیاری از ویژگی هایی که قرار است به محصولات خود اضافه کند یا حداقل دوست دارد به محصولات خود اضافه کند را در این تصاویر به نمایش می گذارد. حال با انتشار اطلاعات بیش تری از به روز رسانی اول ویندوز ۱۰ موبایل، اضافه شدن گروه بندی کاشی ها که در تصاویر مایکروسافت نیز دیده می شود، محتمل تر از قبل است.

ما قبلا هم از تصاویر رسمی مایکروسافت در وب سایت مایکروسافت، قابلیت ها و ویژگی های برنامه هایی همچون برنامه ی ایمیل اوتلوک، مخاطب، افراد و … را قبل از اینکه منتشر شوند دیده بودیم. اگرچه همه ی این تصاویر به حقیقت نمی پیوندند.

اکنون اگر به تصاویر رسمی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ در دستگاه های مختلف دقت کنید، می بینید که قابلیت گروه بندی کاشی ها حتی در نسخه ی گوشی هم دیده می شود. این موضوع در تصویر بزرگ شده ی بالا نیز مشخص است، هر چند این تصویر قبلا بار ها نیز در قسمت های مختلف وب سایت مایکروسافت دیده شده است. البته همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، نمی توان از این موضوع مطمئن شد که این تغییر در آپدیت Redstone به وقوع خواهد پیوست.

ما قبلا در این مطلب به بیان برخی از ویژگی های آپدیت Redstone پرداخته ایم. دسته بندی کاشی ها نیز یکی از این امکانات احتمالی خواهد بود که برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده است. نظر شما چیست؟ آیا شما هم منتظر این ویژگی در ویندوز ۱۰ موبایل هستید؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده