ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نترس‌ترین مدیر لیگ برتر!

نترس‌ترین مدیر لیگ برتر!

ورزش 3/ اگر بپذیریم که یکی از بحرانهای فوتبال ما که تقریبا همه تیمها با آن دست به گریبان هستند نوع جدایی از بازیکنان بزرگ این تیمهاست بایستی به این نکته اشاره کرده که اصغر باقریان مدیرعامل در این یک زمینه می تواند کمک قابل ملاحظه ای به تیمش کرده باشد.
همواره جدایی ستاره ها از تیمهای فوتبال در سطح جهان با حاشیه همراه بوده است ولی در ایران از آنجا که فوتبالیستها مقاومتهای عجیب و غریبی در این پروسه از خود نشان می دهند این موضوع به بحران بدل می شود.
سپاهان رویایی دهه 80 اکنون در پایان دوران باشکوهش با افت و روزهای پایانی فوتبال دو ستاره فوق العاده اش در این سالها روبرو شده است. محرم نویدکیا و هادی عقیلی که نقشی بی بدیل در همه افتخارات سپاهان در این سالها داشته اند.آنچه مشخص است و شاید مساله مهمی در دوران گذار سپاهان در این ماهها است نوع جدایی این دو بازیکن سپاهان است که می تواند برای سپاهان تاوانهایی داشته باشد.
اینکه جدایی این دو بازیکن سپاهان برای بزرگ ماندن سپاهان لازم است نباید از نظر دور داشت و از طرف دیگر این نکته که در شرایطی فعلی فوتبال ایران شاید این جدایی می تواند تبعات و قربانی داشته باشد نیز یک موضوع قابل بررسی است.
پوست اندازی سپاهان به نظر اتفاق خواهد افتاد ولی اینکه آیا به جز فرکی، آیا باقریان یا استیماچ هم در این مسیر از دور خارج می شوند را در آینده متوجه خواهیم شد.
آنچه مشخص است ایستادگی برای این پوست اندازی شاید یکی از نکاتی است که بتوان جزو معدود پوئن های کارنامه پر حرف و حدیث باقریان تلقی کرد هر چند که در مورد شکل آن می تواند چندین مطلب به نگارش در آورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X