ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

درگیری مدیرعامل تراکتور با النصری ها

به گزارش کاپ ، درجریان دیدار رفت النصر امارات و تراکتورسازی تبریز جو بسیار بدی در ورزشگاه وجود داشت. موضوع از دقایقی پیش از آغاز بازی استارت خورد و تا دقایقی بعد از پایان مسابقه ادامه داشت. جایی که جمعی از هواداران النصر به سه زبان عربی، انگلیسی و ایرانی به اعضای تراکتورسازی شامل بازیکنان و کادر فنی فحاشی می کردند.
در پایان مسابقه وقتی اتوبوس حامل اعضای تراکتورسازی قصد خروج از ورزشگاه را داشت این فحاشی ها توسط یکی از هواداران النصر در مقابل تراکتوری ها ادامه یافت و این مساله باعث عصبانیت شدید سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی شد به طوری که وی از اتومبیل پیاده شد و به سمت این هوادار رفت و اعتراض خود را نسبت به رفتار وی ابراز کرد.
در حالی که این هوادار همچنان با فریاد داشت به فحاشی ادامه می داد درگیری فیزیکی میان طرفین به وجود آمد که بلا فاصله برخی اعضای تراکتورسازی و نیروی پلیس دوبی به موضوع ورود کردند و به قائله پایان دادند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده