ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث سگی به صاحبش با تفنگ شلیک کرد

حوادث/ سگی به صاحبش با تفنگ شلیک کرد

خبرآنلاین/ سگ یک شکارچی که با صاحبش به شکار رفته بودند، پایش را روی ماشه تفنگ گذاشت و به شکل اشتباهی به صاحبش شلیک کرد.

گاهی شما باید در شکار خاطره ای ایجاد کنید در غیر این صورت شاید شکار از شما خاطره ای ایجاد کند.

الی کارتر وقتی که با سگش تریگر به شکاری در شمال ایندیانا آمریکا رفته بود به یک موضوع جهانی تبدیل شد. این زن 25 ساله «شاتگان» اش را روی زمین گذاشت و سگ 10 ساله شکلاتی اش باقی کار ها را انجام داد.

افسر حفاظت ایندیانا این حادثه را اینگونه توضیح داد: سگی پایش را روی ماشه تفنگ گذاشت و باعث شد تیر به سمت پای شکارچی شلیک شود.

درست است؛ یک سگ به اسم تریگر تا جایی که ما می دانیم به شکل اشتباهی به صاحبش شلیک کرد. مسئولان می گویند کارتر با پایی که جزئی زخمی شده از بیمارستان خارج شده است.

یک شکارچی می گوید سگ را مقصر ندانید: این بیشتر یک اشتباه انسانی است، من قبلا بار ها با سگ ها شکار کرده ام و هیچ مشکلی پیش نیامده است.

این شکارچی راهنمایی هایی هم به شکارچیان کرد، با هر تفنگ طوری برخورد کنید که انگار پر است و لوله آن را به سمتی دیگر قرار دهید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده