ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توقف فروش اینترنت نامحدود ۱۲۸ مخابرات ارائه سرویس نامحدود ۴ مگابایتی

توقف فروش اینترنت نامحدود ۱۲۸ مخابرات / ارائه سرویس نامحدود ۴ مگابایتی

زوم تک/ مدت ها است که آن دسته از کاربرانی که مصرف حجم اینترنت زیادی دارند، به خاطر کم کردن هزینه های خود با سرعت های بسیار پایین سرویس های نامحدود شرکت مخابرات سر می کنند و مجبورند تا برای دریافت فایل های مورد نیازشان شبانه روز سیستم خود را روشن بگذارند.یکی از معروف ترین این طرح ها سرویس ۱۲۸ کیلوبایتی نامحدود شرکت مخابرات بود که با وجود سرعت بسیار پایین، به خاطر هزینه پایین آن، پیشنهاد مناسبی برای کاربران پر مصرف به شمار می رفت.اما اگر خوب به جمله قبل توجه کنید افعال زمان گذشته را مشاهده می کنید، یعنی دیگر از این سرویس خبری نخواهد بود، چون شرکت مخابرات استان تهران از توقف فروش سرویس اینترنت نامحدود با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه در این استان خبر داد.

اما بعد از منتشر شدن خبر اتمام فروش سرویس اینترنت نامحدود شرکت مخابرات تهران با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه، این شرکت از واگذاری سرویس اینترنت نامحدود با سرعت های ۱ ، ۲ و ۴ مگابیت به متقاضیان جدید خبر داد.


گفتنی است سرویس اینترنت نامحدود به دوصورت پیش پرداخت (Pre Paid) و پس پرداخت (Post Paid) به متقاضیان جدید قابل ارائه است.همچنین در این طرح جدید اعلام شده که واگذاری در حالت پیش پرداخت بصورت ۳ ماهه و پس پرداخت بصورت ۱۲ ماهه است.

سایر تعرفه های سرویس اینترنت نامحدود مخابرات در جدول بخش تصاویر آمده است.

توقف فروش اینترنت نامحدود ۱۲۸ مخابرات / ارائه سرویس نامحدود ۴ مگابایتی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده