ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا نامزد با اعتماد به نفس مجلس ترکیه!

4گوشه دنیا/ نامزد با اعتماد به نفس مجلس ترکیه!

ایلنا/ " مهدی ساریکایا" معلم مدرسه و نامزد مستقل انتخابات مجلس از شهر ماردین ترکیه در حالی که حتی یک نفر به میتینگ انتخاباتی او نیامده بود با اعتماد به نفس بالا در پارکی در ماردین به سخنرانی پرداخت.
او در مواجهه با خبرنگاران گفت که پیشتر عده زیادی به او گفته بودند از سخنرانی او استقبال خواهند کرد اما کسی به مراسم سخنرانی او نیامده است. وی گفت از نزدیکان و اقوامش کسی را به این مراسم دعوت نکرده است.
وی سپس بدون تغییر در برنامه خود میکروفون را به دست گرفت و در حالی که چند مامور پلیبس و چند خبرنگار کنجکاو به این مراسم آمده بودند در کناری ایستاده و سخنرانی کرد. او با استفاده از سیستم صوتی خودروی شخصی اش نزدیک به نیم ساعت سخنرانی کرد.
این نامزد مستقل انتخاباتی به خبرنگاران گفت: دل هزاران نفر با این میتینگ همراه است اما اینجا نیامدند. همه به من گفته اند که خواهند آمد اما نیامدند. البته دلیل نیامدن مردم را هم می دانم؛ آنها عصبی و ناامید شده اند.

4گوشه دنیا/ نامزد با اعتماد به نفس مجلس ترکیه!

4گوشه دنیا/ نامزد با اعتماد به نفس مجلس ترکیه!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X