ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همکاری «فراکتاب» و سازمان مدیریت صنعتی برای تولید 40 عنوان کتاب صوتی

همکاری «فراکتاب» و سازمان مدیریت صنعتی برای تولید 40 عنوان کتاب صوتی

خبرگزاری کتاب ایران/ سازمان مدیریت صنعتی با همکاری فروشگاه الکترونیکی کتاب کتابخوان (فراکتاب) 40 عنوان از جدید‌ترین محصولات خود را در قالب صوتی به مخاطبان عرضه می‌کند.
هفت عنوان از این مجموعه در «فراکتاب» به نشانی (http://www.faraketab.ir/content/person/4278/1) قابل دسترسی است.

کتاب پرفروش «Rich Habits» از جمله این کتاب‌هاست. تام کارلی، نویسنده این کتاب معتقد است که 63 درصد افراد ثروتمند در مسیر رفت‌وآمد خود، به کتاب صوتی گوش می‌دهند و افراد فقیر، تنها 6 درصد!!

«فراکتاب» در نظرسنجی از کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی درباره راهکار‌ها آشنایی مدیران با آخرین نتایج پژوهش‌هایی با موضوع «مدیر موفق از طریق کتاب صوتی» به این نتیجه رسیده است که با توجه به مشغله زیاد بیشتر مدیران و نیاز آن‌ها به روزآمدی، کتاب‌های صوتی می‌توانند در ساعات خالی یا همان ساعات از دست‌ رفته، راه‌حل مناسبی برای تکامل دانش مدیریتی مدیران باشند و نیاز آن‌ها را به مطالعه کتاب چاپی و یا شرکت در دوره‌های آموزشی تا حدی کاهش دهد.

کتاب‌های جدید سازمان مدیریت صنعتی، به شیوه نمایشنامه روایت شده‌اند. نطرسنجی دیگر «فراکتاب» از کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی درباره تغییر رویکرد در انتشار کتاب از سنتی به‌صورت نمایشنامه نیز نشان داده که ایجاد جذابیت بیشتر برای مخاطبان و روش‌های آموزش‌های ضمن خدمت در ایران مبتنی بر روش‌های تئوری، ارائه تجربیات و دانش موجود در کتاب‌های بزرگ جهان در قالب نمایشنامه می‌تواند علاوه بر جذابیت بیشتر، تاثیر و نفوذ و ماندگاری بیشتری را نیز به دنبال داشته باشد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده