ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۲۷ فروردین؛آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شود

۲۷ فروردین؛آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شود

خبرگزاری دانشجو/ ۲۷ فروردین؛آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شوداین آزمون از ساعت 8:30 صبح جمعه آغاز خواهد شد و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمام داوطلبان خواست تا قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر شوند.
لازم به ذکر است، لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دیروز سه شنبه 24 فرودین بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. شرکت در جلسه آزمون با همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً دواوطلبان می‌بایست مطالب برگ راهنما را قبل از آزمون مطالعه کنند.

داوطلبان در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی،می‌توانند از ساعت 8:00 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر فردا پنجشنبه مورخ 26 فرودین 95 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص که در دانشگاه خوارزمی پردیس تهران واقع در تهران، خیابان انقلاب، دروازه دولت ،خیابان شهید مفتح قرار دارد مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده