ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازیکن خارجی، دلیل قهر مظلومی با هیات مدیره استقلال!

بازیکن خارجی، دلیل قهر مظلومی با هیات مدیره استقلال!

اسپورت تی وی/ بر کسی پوشیده نیست که پرویز مظلومی این روزها با برخی از اعضای هیات مدیره استقلال اختلاف پیدا کرده است.
شدت اختلاف مظلومی با برخی از اعضای هیات مدیره استقلال به حدی بالاست که ناراحتی او در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال کاملا مشخص بود و مظلومی با چهره ای کاملا گرفته و در هم به گونه ای ناراحتی اش را آشکار کرد که هر بیننده ای به محض دیدن او متوجه عمق و شدت ناراحتی این مربی می شد.
اما بد نیست در این رابطه به این موضوع اشاره کنیم که اختلاف عیان مظلومی با برخی از اعضای هیات مدیره استقلال، بر سر جذب بازیکن خارجی در نیم فصل بوده است. اخبار موثق دریافتی حاکی از آن است که پرویز مظلومی در نظر داشت در نقل و انتقالات نیم فصل یکی - دو بازیکن خارجی جذب کند که این موضوع با مخالفت اعضای هیات مدیره مواجه شده بود.
دلیل این مخالفت نیز به سابقه مظلومی در جذب بازیکنان خارجی مربوط می شد.طبق نظر هیات مدیره باشگاه استقلال پرویز مظلومی در جذب بازیکن خارجی چندان موفق نبوده و خرید های خارجی او یا مثل کرار (که بر خلاف نظر اعضای هیات مدیره و با اصرار مظلومی از فصل پیش حفظ شد) یاغی و حاشیه ساز بودند یا مثل ریوالدوی برزیلی بود که نتوانست در این تیم خودی نشان دهد. و یا مثل پروپیچ که اصلا به بازی گرفته نمی شود،کاملا ناموفق بوده اند.
تنها بازیکن خارجی خوب و کم حاشیه استقلال مگویان ارمنستانی است که البته او نیز از فصل گذشته برای استقلال به یادگار مانده است.
عدم موفقیت سرمربی آبی ها در جذب بازیکن خارجی باعث شد تا برخی از اعضای هیات مدیره مقابل مظلومی بابت خرید بازیکن خارجی جبهه گیری کرده و مانع از این موضوع شوند و همین موضوع باعث شده مظلومی این روزها دل خوشی از برخی از اعضای هیات مدیره نداشته باشد و به نوعی با آنها قهر باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده