راه‌اندازی خیابان مشاغل تهران قدیم

  راه‌اندازی خیابان مشاغل تهران قدیم

ایسنا/ رئیس سازمان رفاه شهرداری تهران از راه اندازی خیابان مشاغل تهران قدیم در پایتخت خبرداد.
فرزاد پارسیان هوشیار با اعلام خبر راه‌اندازی خیابان مشاغل تهران قدیم گفت: به منظور افزایش جذب گردشگر در پایتخت، مشاغل رو به زوال و از بین رفته تهران قدیم با رویکرد دوره قاجار شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه این مشاغل درآمدزا توسط کارشناسان شناسایی شده‌ است، اظهارکرد: برخی از مشاغل قدیمی همچون نعل کوبی، زین سازی و.... در فرهنگ فعلی ما درآمدزا نیست؛ اما مشاغلی همچون قلم زنی، کاشی کاری،‌ بند زنی و ... توسط کارشناسان شناسایی شدند و درآمدزا هستند.
رئیس سازمان رفاه شهرداری تهران با بیان اینکه به زودی در دو خیابان پایتخت، مشاغل تهران قدیم به نمایش گذاشته می‌شود، گفت: 70 شغل درآمدزای قدیمی شناسایی شده است که به صورت پایلوت در دو خیابان باب همایون 15 خرداد و اراضی عباس آباد اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در صورت موفقیت این طرح، مشاغل قدیمی در 5 پهنه شهر تهران نیز اجرایی می‌شود گفت: تا پیش از پایان شهریور خیابان مشاغل تهران قدیم در دو خیابان راه‌اندازی می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « راه‌اندازی خیابان مشاغل تهران قدیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X