ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب جان شیفته، خواندنی و به یاد ماندنی

دو خط کتاب/ جان شیفته، خواندنی و به یاد ماندنی

آخرین خبر/ خودش است: آنت ریوی‌یر. همچنان که به‌سوی زبانهٔ آتش که چهرهٔ جوانش را سرخ می‌دارد خم گشته است و با پا ماده گربهٔ سیاه خود را که شکم را به گرمای هیزم شعله‌ور فرا داده نوازش می‌کند، ماتم خود را که یک‌دم از یاد برده بود زنده می‌کند؛ چهرهٔ کسی را که از دست داده( و نقش آن از قلبش گریخته است) به‌یاد می‌آورد. با رخت سوگواری،در حالی که نشانه‌های نازدودهٔ گذار مصیبت بر پیشانی و در چین‌های لبانش دیده می‌شود و پای پلک‌هایش از اشک‌های تازه ریخته اندکی باد کرده است، این دختر درشت‌اندام که نمی‌توان گفت زیباست، اما تندرست و شاداب است و مانند طبیعت نوبهار سرشار از شیرهٔ زندگی است، دختری خوش‌ریخت، با موهای بلوطی رنگ ‌انبوه، گردن بور آفتاب‌خورده، گونه‌ها و چشم‌ها چون گل - در آن حال که می‌کوشد تا پرده‌های پراکندهٔ اندوه خود را بار دیگر بر نگاه فراموشکار و سرشانه‌های گرد خود بکشد - به بیوه زن جوانی می‌ماند که می‌بیند سایهٔ دلدار از او می‌گریزد.
آنت و سیلوی
جان شیفته
رومن رولان
انتشارات_ابوریحان
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده