ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میزان گزارش داد: با کت و شلوار دامادی، پشت درهای هدفمندی

میزان گزارش داد: با کت و شلوار دامادی، پشت درهای هدفمندی

میزان/ در بین حذف شدگان یارانه افرادی هستند که یارانه آنها به اشتباه قطع شده و هم تازه عروس و دامادهایی که تازه تشکیل خانواده داده و خواهان ثبت اطلاعات جدید خود و تفکیک از خانواده اصلی هستند؛ اما ظاهرا هدف سایت هدفمندی فعلا باز کردن شرایط ثبت نام و رسیدگی به وضعیت معترضان نیست...

از چند ماه پیش بود که دولت، یارانه به اصطلاح پردرآمد ها را حذف کرد و قرار شد شرایطی برای افراد کم تر برخورداری که به اشتباه یارانه آنها قطع شده بود فراهم شود تا واریز یارانه آنها مجددا از سر گرفته شود.

در همین راستا نوبخت سخنگوی دولت در بین خبرنگاران گفته بود: (حتما در میان این افرادی که یارانه آنها قطع شده افرادی هم هستند که مستحق دریافت یارانه هستند اما به اشتباه یارانه آنها هم قطع شده است که این افراد می توانند با مراجعه به سایت هدفمندی مجدد ثبت نام کنند تا بعد از بررسی مجدد یارانه آنها پرداخت شود.)

از آن تاریخ نزدیک به 3 ماه گذشته و سایت ثبت اعتراض همچنان بسته است.

با کت و شلور دامادی پشت در سازمان هدفمندی / سایت هچنان برای معترضان مسدود است

در این بین قطعا هم افرادی هستند که یارانه آنها به اشتباه قطع شده و هم تازه عروس و دامادهایی که تازه تشکیل خانواده داده و خواهان ثبت اطلاعات جدید خود و تفکیک از خانواده اصلی هستند؛ اما ظاهرا هدف سایت هدفمندی فعلا باز کردن شرایط ثبت نام و رسیدگی به وضعیت معترضان نیست.

تا جایی که با مراجعه به سایت هدفمندی با اخباری مواجه می شویم که آخرین آن مربوط به چند ماه پیش است و همچنان امکان ثبت اعتراض فراهم نیست.

با کت و شلور دامادی پشت در سازمان هدفمندی / سایت هچنان برای معترضان مسدود است

بر اساس این گزارش امشب پنجاه و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی است که به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
در کنار حذف یارانه بگیران پردرآمد که از اواخر سال گذشته و به طور جدی تر در سال جاری در دستور کار دولت قرار گرفته و تا حدود سه میلیون نفر از بین جمعیت بیش از 76 میلیون نفری یارانه بگیران حذف شده اند، اخیر وزارت "تعاون، کار و رفاه اجتماعی" در اطلاعیه از حذف یارانه به دلیل نداشتن کارت ملی خبر داده است.

وزارت "تعاون، کار و رفاه اجتماعی" اعلام کرده است که بر اساس ماده (4) آیین نامه اجرایی از ماده (7) قانون هدفمند یارانه‌ها، تمامی هموطنان بیشتر از 18 سال سن که دارای شماره ملی بوده، اما تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده‌اند، موظفند حداکثر تا تاریخ 15 بهمن سال جاری اقدامات لازم را برای دریافت کارت ملی انجام دهند.

این در حالی است که درصورت عدم تعیین تکلیف وضعیت کارت ملی مربوطه، پرداخت یارانه این افراد از بهمن سال جاری متوقف می شود.


حال باید دید سایت هدفمندی برای ثبت اطلاعات سرپرستان جدید و معترضان به قطع یارانه باز می شود یا سازمان هدفمندی همچنان در سکوت خبری فقط هر ماه زمان واریز یارانه ها را اعلام می کند و در قبال این مسائل روزه سکوت خود را تمدید می کند.

گزارش از رضا حسینیمیزان گزارش داد: با کت و شلوار دامادی، پشت درهای هدفمندی

میزان گزارش داد: با کت و شلوار دامادی، پشت درهای هدفمندی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده