ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاور معاون اول رییس جمهوری: دولت هیچ بدهی به صندوق توسعه ملی ندارد

مشاور معاون اول رییس جمهوری: دولت هیچ بدهی به صندوق توسعه ملی ندارد

ایرنا/ مشاور معاون اول رییس جمهوری و دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: این دولت هیچ بدهی به صندوق توسعه ملی ندارد و تمامی آنها تسویه شده است.

کاظم پالیزدار افزود: تمامی برداشت ها از صندوق توسعه ملی با اخذ مجوز از مراجع قانونی بوده و طبق ضوابط عمل شده است.
وی اظهار داشت: متاسفانه آقای توکلی دو موضوع را با هم خلط کرده و مدعی است که از منابع صندوق توسعه ملی به شرکت های دولتی پرداخت شده در حالی که اینگونه نبوده است.
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: اگر چنانچه آقای توکلی اسنادی مبنی بر، برداشت از صندوق توسعه ملی دارد، ارایه دهد تا پیگیری شود. متاسفانه با یک بررسی و محاسبه گزارش، مشخص است اعدادی که در گزارش است با اعداد اعلامی هیچ همخوانی ندارد.
پالیزدار اضافه کرد: متاسفانه آقای توکلی به مصوباتی اشاره می کند که تمامی آنها دارای طبقه بندی محرمانه است و اعلام آنها تخلف محسوب می شود.
وی یادآور شد: توضیح در خصوص چگونگی این مصوبات و همچنین مرجع صدور این مصوبات شورای عالی امنیت ملی است.
احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در هنگام بررسی کلیات لایحه بودجه 95 در اخطار قانون اساسی، با ذکر ارقامی، دولت را متهم به برداشت بدون احتساب منابع از صندوق توسعه ملی کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده