ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتاب‌های تازه وارد به جمع پرفروش‌ها کدامند؟

کتاب‌های تازه وارد به جمع پرفروش‌ها کدامند؟

خبرگزاری کتاب ایران/ با توجه به حجم کتاب‌های منتشر شده در کشور، یکی از موضوعاتی که علاقه‌مندان به کتاب همواره به آن توجه دارند، انتخاب آثار مناسب برای مطالعه است. ارائه گزارش هفتگی پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب، ضمن آن‌که نمایانگر ذائقه مطالعاتی اهالی فرهنگ است، می‌تواند راهنمای خوبی برای مخاطبان کتاب و مطالعه نیز باشد.

در هفته گذشته 53 عنوان کتاب از 32 ناشر مختلف در فهرست پرفروش‌های بازار کتاب تهران حضور داشتند که از این تعداد 18 عنوان برای اولین بار در این فهرست قرار گرفتند.

بر این اساس آثاری چون «علف شبانه»، «قاف»، «نشانه در آستانه»، «قدیس فرودستان»، «همه گرفتارند»، «آمستردام»، «چنین گذشت بر من»، «چرا ادبیات»، «متافیزیک»، «خرد سیاسی در زمان توسعه‌یافتگی»، «فلسفه سیاسی اجتماعی کانت»، «مطلق در ذهن ایرانی»، «دوره 4 جلدی راهنمای رسمی GMP ایران»، «غرب غم زده»، «لذت خیانت»، «دیدار به قیامت»، «کافه کنار آب» و «هر صبح می‌میریم» با فروکش کردن تب خرید آثار پرفروشی چون «لذتی که حرفش بود» و «هنر شفاف اندیشیدن» در این فهرست جای گرفتند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X