ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سفر سری مامور ارشد سیا به لبنان

سفر سری مامور ارشد سیا به لبنان

ایرنا/ روزنامه لبنانی السفیر فاش کرد که دیوید کوهن معاون رییس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا( سیا) به طور سری به لبنان سفر کرده است.

السفیر افزود: معاون مدیر سیا هفته قبل به لبنان سفر کرده و این سفر کوتاه حدود سه ساعت طول کشیده است.
این روزنامه لبنانی اضافه کرد: این مامور ارشد سیا با نهاد المشنوق وزیر کشور ، ژنال جان قهوجی فرمانده ارتش و ژنرال عباس ابراهیم مدیرکل امنیت عمومی لبنان دیدار وگفت وگو کرده است.
السفیر خاطرنشان کرد: کوهن همچنین در نشستی با حضور ژنرال جورج قرعه مدیرکل امنیت کشور، سرتیپ ادمون فاضل مدیر امنیت ارتش و سرتیپ عماد عثمان رییس شعبه اطلاعات در نیروهای امنیت داخلی(پلیس) شرکت کرده است.
به نوشته این روزنامه لبنانی ، در این دیدارها نیازها و مطالبات موسسات نظامی و امنیتی لبنان برای مبارزه با تروریسم بررسی شده است.
السفیر تاکید کرد: سفر کوهن به لبنان نشان می دهد که همچنان چتر حمایتی از لبنان دست کم در عرصه امنیتی وجود دارد.
براساس این گزارش، دیوید هیل سفیرآمریکا در لبنان هم که آخرین روزهای ماموریتش در این کشور را سپری می کند، در دیدارهای خداحافظی با مقامات لبنانی گفته است که واشنگتن به حمایت کامل خود از ارتش و دستگاه های امنیتی لبنان در مبارزه با ترورسیم ادامه می دهد.
وی همچنین تاکید کرده است که عملکرد اداره کل امنیت عمومی لبنان در رویارویی با تروریست ها شاهد تحولی چشمگیر بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X