ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احیای 9000 واحد صنعتی در سال جاری

احیای 9000 واحد صنعتی در سال جاری

ایسنا/ مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از بسیج کلیه امکانات و بخش های سازمان متبوعش برای اقدام و عمل به سیاست های ابلاغی اقتصادی مقاومتی خبر داد و اعلام کرد: امسال 9000 واحد صنعتی احیا می شود.

علی یزدانی در جمع تشکل های صنعتی،‌ صنفی و اقتصادی اظهار کرد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به عنوان ظرفیت مهمی برای کمک به واحدهای تولیدی می تواند بازوی توانمندی برای فعال کردن واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال به شمار رود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، توسعه خوشه های صنعتی، ‌تقویت صندوق حمایت از صنایع کوچک، کمک به رونق بخشیدن به تولید در شهرک های صنعتی و راغب کردن صاحبان زمین های راکد موجود در شهرک های صنعتی برای سرمایه گذاری را از دیگر برنامه های سالجاری سازمان متبوعش عنوان کرد.

یزدانی اضافه کرد: توجه به نوع تولید،‌ بازار محصولات،‌ میزان اشتغال و بازارهای هدف از جمله مواردی است که در احیای این واحدها مد نظر قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه 100 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد که هیچ تقاضایی برای سرمایه گذاری در آن ها وجود ندارد، افزود: شهرک هایی وجود دارد که زمین واگذار شده ولی هنوز پروانه بهره برداری در آن ها صادر نشده،‌ شهرک هایی وجود دارد که زیر 10 واحد در آن ها به بهره برداری رسیده است؛ لذا سعی خواهد شد تا از این پس مطالعات دقیقی در ایجاد شهرک های صنعتی به عمل آید تا چنین مسائلی پیش نیاید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده