ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گفت و شنود کیهان با رئیس سازمان سیا!

گفت و شنود کیهان با رئیس سازمان سیا!

کیهان/ گفت: «جان برنان» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا - سیا - از این که ایمیلش توسط یک نوجوان هک شده، حسابی از کوره در رفته و داد و بیداد راه انداخته است.
گفتم: خب! حیوونکی حق داره! چون بسیاری از اطلاعات سری سازمان «سیا» لو رفته است.
گفت: علاوه بر آن، رسانه‌های آمریکایی او را به بی‌عرضگی متهم کرده و نوشته‌اند کسی که نمی‌تواند اطلاعات ایمیل خود را حفظ کند چگونه می‌خواهد رئیس بزرگترین سازمان اطلاعاتی و امنیتی دنیا باشد؟!
گفتم: این رسانه‌ها هم حرف درستی زده‌اند.
گفت: همین رسانه‌ها به اوباما پیشنهاد کرده‌اند که او را از ریاست سازمان سیا عزل کند.
گفتم: خزانه‌دار یکی از پادشاهان نزد شاه رفت و ماجرای خوابی که شب قبل دیده بود را با طول و تفصیل آن تعریف کرد. پادشاه دستور داد فوری از ریاست خزانه‌ عزل شود. پرسید چرا؟! پادشاه گفت؛ خزانه‌داری که آنقدر می‌خوابد که خوابی به این مفصلی می‌بیند، چطوری می‌خواهد از اموال خزانه‌ محافظت کند؟!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده