ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جهان نما روستای انگلیسی ژاپنی ها!

جهان نما/  روستای انگلیسی ژاپنی ها!

اقتصاد نیوز/ در کنار تاریخ غنی و فرهنگ ژاپن،موارد شگفت انگیز دیگری هم وجود دارد مانند یک روستای انگلیسی درست در دل ژاپن!
هنگامی که در روستای گل "یوفویین" قدم می زنید حال و هوای انگلیس قدیم شما را می گیرد.
این روستای انگلیسی با خانه های سنگی و عطرگلهای آویزان از آنها در میان بلندیهای سبز، جا خوش کرده است.

این خانه و مغازه های کوچک داخل کوچه پس کوچه که حتی دست یک بزرگسال با قدی متوسط به سقف هایشان می رسد با گل و چراغ تزیین شده اند.

از تماشای ماشین های عتیقه تا پرچم آویزان انگلستان همه شما را به حال و هوای روستای اصیل انگلیسی می برد و تنها رایحه چند شیرینی فروشی ژاپنی ممکن است به شما گوشزد کند که در ژاپن هستید نه انگلستان![ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده