شفیعی: دولت و مجلس در راستای فرامین رهبری برای برجام اقدام می کنند

شفیعی: دولت و مجلس در راستای فرامین رهبری برای برجام اقدام می کنند

نامه نیوز/ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد که مجلس پیش بینی می‌کرد که مقام معظم رهبری چنین نکاتی را مطرح کند و هم مجلس و هم دولت آمادگی این را داشتند و دارند که به سمت اجرای برجام در راستای فرامین رهبری اقدام کنند .
نوذر شفیعی ،سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره اینکه بعداز تایید برجام توسط مقام معظم رهبری وظیفه دولت و مجلس چیست به خبرنگار نامه نیوز گفت: تایید یا ابلاغ رهبری درباره برجام که به نوعی تایید برجام است و قیدها و شروطی که در مورد برجام دارند یک اتفاق مهم برای جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی است .

وی اظهار کرد: عملا آنچه که مجلس در پی آن بود و انجام داد مورد تایید رهبری نیز قرار گرفت و این برای مجلس و کمیسیون برجام و کمیسیون امنیت ملی خوشایند است .

شفیعی بیان کرد: هر انچه که احساس می شد که حفره ها و منفذهای وجود داشته باشد که از چشم مجلس و شورای عالی امنیت ملی نادیده گرفته شده باشد آنجا شناسایی شد ومورد تایید قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر هم دولت ،هم مجلس شورای اسلامی و هم سایر نهادهای اجرایی و نظارتی مجموعا موظف هستند این اظهارات مقام معظم رهبری و مواردی را که قید کردند به عنوان منشور در دستور کار قرار دهند ،یعنی این منشور اجرای برجام است .

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد:قطعا هم مجلس پیش بینی می‌کرد که مقام معظم رهبری چنین نکاتی را مطرح کند و هم مجلس و هم دولت آمادگی این را داشتند و دارند که به سمت اجرای برجام در راستای فرامین رهبری اقدام کنند .

وی تاکید کرد: تایید برجام بار مسئولیت سنگینی هم بر عهده دولتمردان جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام می گذارد و هم تعهد سنگینی برای غرب ایجاد می کند ،با این ابلاغیه هرگونه تردیدی در رفتارها و رویه ها و اقدامات کشورهای 5+1 حجت را برای مقابله به مثل بر دولت و مجلس و سایر نهادها تمام می کند و الان توپ در زمین 5+1 است که در برابر تایید برجام در ایران چه اقداماتی را انجام دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شفیعی: دولت و مجلس در راستای فرامین رهبری برای برجام اقدام می کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X