ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب نباید به بچه‌ها فضیلت‌های ناچیز را آموخت

دو خط کتاب/ نباید به بچه‌ها فضیلت‌های ناچیز را آموخت

آخرین خبر/ «تا آن‌جا که به تربیت بچه‌ها مربوط می‌شود فکر می‌کنم به آن‌ها نباید فضیلت‌های ناچیز بلکه باید فضیلت‌های بزرگ را آموخت. نه صرفه‌جویی را که سخاوت را و بی‌تفاوتی نسبت به پول را. نه احتیاط را که شهامت و حقیرشمردن خطر را. نه زیرکی را که صراحت و عشق به واقعیت را. نه سیاست‌بازی که عشق به هم‌نوع و فداکاری را. نه آرزوی توفیق که آرزوی بودن و دانستن را. اما معمولا بیشتر ما برعکس عمل می‌کنیم.»
فضیلت های ناچیز- ناتالیا گینز بورگ[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده