وقتی حجازی رئیس تربیت بدنی بابل شد

وقتی حجازی رئیس تربیت بدنی بابل شد

ورزش 3/ وقتی در سال های 58 تا 60 پرسپولیس و استقلال رسما زیر نظر سازمان تربیت بدنی قرار گرفتند بازیکنان باسواد این 2 تیم جذب سازمان تربیت بدنی شدند.
از پرسپولیس و استقلال مردانی چون دادکان و مایلی کهن و از استقلال ناصر حجازی کارمند این سازمان شدند که بعدها تنها مایلی کهن در این اداره ماند و تا مسئولیت مدیریت دفتر امور مشترک فدراسیون ها پیش رفت.
در ابتدای انقلاب استفاده از مدیران جوان در دستور کار مدیریت های دولتی قرار گرفت به طوری که دادکان 27 ساله گزینه ریاست سازمان شد و حسین راغفر و بهروز صحابه زیر 30 سال رئیس فدراسیون شدند، روند حضور بازیکنان قدیمی فوتبال در مدیریت های مختلف تسریع شد و هادی طاووسی، کامبیز جمالی و حسین کلانی هم صاحب مدیریت شدند .از آن جمله میتوان به ناصر حجازی در این دوره یعنی در زمستان سال 59 برای ریاست تربیت بدنی شهرستان بابل گزینه شد اما به این شهر نرفت، او در این سال کیا و بیایی داشت، در تمرین منچستر شرکت کرد در نشریات ورزشی مطالب فوتبال خارجی ترجمه میکرد و اینجا هم یکی از کارمندان با اعتبار سازمان ورزش بود، یادش گرامی باد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی حجازی رئیس تربیت بدنی بابل شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات