ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترس خداداد از محبوبیت فرهاد مجیدی!

ترس خداداد از محبوبیت فرهاد مجیدی!

جام نیوز/ خداداد عزیزی که جمعه شب در رختکن ستاره ها از خجالت فرهاد درآمد و او را سکه یک پول کرد، تحت تاثیر مشاوره های یک دوست، منکر درگیری با فرهاد شد.
در حالی که حداقل 10 بازیکن تیم ستاره های ایران درگیری لفظی خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی در رختکن تیم ستاره ها را تایید کردند، ناگهان خداداد روی دور تکذیب افتاد و منکر هرگونه درگیری شد.
از خداداد که معمولا بدون واهمه و پنهان کاری حرف می زند، بعید بود در شرایطی که همه همبازیانش شاهد درگیری او با مجیدی بودند، اصل ماجرا را تکذیب کند.
برابر با شنیده های ما تکذیب کردن عزیزی داستان دارد. گویا صبح شنبه یکی از دوستان خداداد با او تماس می گیرد و به عزیزی می گوید با توجه به محبوبیت فرهاد مجیدی درگیر شدن با فرهاد به نفع اش نیست و بهتر است حالا که فرهاد جوابی به او نداده و احترامش را در رختکن نگه داشته، او هم ماجرا را تکذیب کند.
همین می شود که خداداد هم به رسانه ها می گوید: من اصلا با مجیدی جروبحث نکردم، من فقط در رختکن گفتم همه داریم بد بازی می کنیم، یکی قیچی می زند، یکی دنبال دریبل کردن است و یکی پاس نمی دهد و بنده خدا فرهاد یک کلمه هم حرف نزد و اصلا جواب من را نداد!»
خداداد در حالی روی این درگیری لفظی ماله کشیده که رفیق صمیمی اش مهدی هاشمی نسب درگیری لفظی او با فرهاد را تایید کرده و حتی غیرمستقیم به مجیدی گفته خوب است آدم احترام بزرگتر را نگه دارد.
نکته دیگری که درباره لو رفتن خبر درگیری لفظی خداداد و فرهاد باید به آن اشاره کرد این است که دوستان علی پروین برای حفظ ابهت سلطان مدعی شدند پروین آن زمان اصلا در رختکن نبوده اما تمام وقایع در حضور پروین رخ داده است.
تنها کاری که دوستان پروین قادر به انجامش بودند همین بود که مدعی شوند این تنش در غیاب پروین اتفاق افتاده و با این کار، مانع شکستن اندک ابهت باقی مانده سلطان قبل ها (!) شوند. برای پروین افت داشت که مردم بگویند یعنی علی آقا نتوانسته جلوی جروبحث شاگردانش را بگیرد؟!
دوستان پروین مدعی شدند خداداد و فرهاد وقتی به هم پریدند که پروین در رختکن نبود اما یکی از بازیکنان تیم ستاره های ایران مدعی شد اتفاقا در تمامی لحظاتی که خداداد و فرهاد جروبحث می کردند، پروین در رختکن حضور داشت
به گفته این شخص وقتی خداداد شروع کرد به داد و فریاد سر فرهاد و متهم کردن او به تکروی، ابتدا محمد مایلی کهن از او خواست آرام باشد و اجازه بدهد در مورد مسائل فنی، او و سایر مربیان حرف بزنند که عزیزی هم مایلی کهن را به سکوت دعوت کرد و از او خواست وسط حرف هایش نپرد!
در ادامه پروین هم به خداداد گفت آقا خداداد اجازه بده این مسائل را من مطرح کنم که عزیزی جواب داد: «ببخشید علی آقا، شما اگر قرار بود حرفی بزنید، تا الان زده بودید و اصلا در حضور مجید خان نامجومطلق این بچه را بازی نمی دادید!»
خداداد که گویا حسابی دلش پر بود ادامه داد: «من برای حرف زدن از شما و احمدرضا عابدزاده که کاپیتان تیم است اجازه گرفتم و اجازه بدهید حرفم تمام شود. شما خیلی با این آدم مدارا کردید که بدون تمرین آمده بازی می کند و خوره بازی هم در می آورد...»
در ادامه هم جروبحث میان طرفین بالا گرفت که با دخالت همبازیان خداداد و فرهاد از درگیری فیزیکی جلوگیری شد. البته حالا خداداد مدعی است اصلا درگیری در کار نبوده و طفلک فرهاد چیزی نگفته!
برابر با شنیده های ما پروین فقط نقش شنونده را ایفا کرد و فقط وقتی قبل از آغاز نیمه دوم فرهاد کیف خود را برداشت و رفت (با این بهانه که به پرواز نمی رسد!)

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده