ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: حاصل توافقات هسته ای باید در زندگی مردم احساس شود

نماینده مجلس: حاصل توافقات هسته ای باید در زندگی مردم احساس شود

تسنیم/ نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مردم بعد از توافقات هسته ای منتظرند که حاصل آن را در زندگی خود مشاهده کرده و احساس کنند.

فاطمه آلیا در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به توقعات مردم بعد از توافقات هسته‌ای اظهار داشت: مردم بعد از توافقات هسته‌ای منتظر هستند که حاصل آن را در زندگی خود مشاهده کرده و احساس کنند.

وی ادامه داد: شعار مردم ما در سال های اخیر "انرژی هسته ای حق مسلم ماست" بوده و این شعار برخواسته از شعور مردم است. مردم در این مطالبه خود از روی باور و اعتقاد سال ها مقاومت کردند و دولت یازدهم نیز مشی ورود به بحث مذاکرات را در مناسبات بین المللی انتخاب کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: حتی در رده‌ای از دولتمردان بحث مذاکره با آمریکا مطرح شد، در حالی که جامعه پذیرش این موضوع را نداشت؛ دولت یازدهم با وعده‌های اقتصادی مدیریت افکار عمومی را آغاز کرد و پس از رأی آوردن به مردم وعده‌های اقتصادی و معیشتی داد و برای مردم این شعارها جاذبه داشت و هم اکنون نیز جاذبه دارد.

آلیا گفت: مردم از یک سو منتظر تحقق اقتصاد مقاومتی بودند و از سوی دیگر رئیس‌جمهور تحقق اقتصاد مقاومتی را به بحث توافق هسته‌ای منوط کرد. براساس فرمایشات مقام معظم رهبری اگر اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم، تحریم ها هیچ تأثیری نخواهد داشت، اما رئیس جمهور می‌گوید که اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی محقق شود، اول باید توافق کرده و تحریم ها را مد نظر قرار دهیم.

وی یادآور شد: دولت و شخص رئیس‌جمهور با برنامه‌ریزی سیاست خود را بر این قرار داد که ضمن وعده های اقتصادی پی در پی مردم را در حالت انتظار قرار دهند و افکار عمومی را مدیریت کنند. زمانی که مردم در مورد مذاکرات سوالات و نگرانی هایی داشتند، دولت تلاش کرد با وعده های اقتصادی مردم را در انتظار و سکوت قرار دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: بهترین کار برای دولتی که می خواهد پایگاه مردمی خود را حفظ کند، صداقت و راستگویی است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده