ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمقاله مردم سالاری امید جوانان امروز به تدبیر جوانان دیروز

سرمقاله مردم سالاری / امید جوانان امروز به تدبیر جوانان دیروز

مردم سالاری/ « امید جوانان امروز به تدبیر جوانان دیروز » عنوان یادداشت روز روزنامه مردم سالاری به قلم حسین قاسمی است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

پس از سال‌ها سکوت و کم تحرکی در خرداد 92 بار دیگر شاهد حضور جوانان در ایجاد شور و شوق اجتماعی بودیم. حمایت افرادی خاص که محبوب و الگوی جوانان می‌باشند از دکتر حسن روحانی باعث شد طیف جوان به بزرگان خود اعتماد کرده و همگام با آنان در خرداد 92 بار دیگر حماسه بیافرینند و حادثه‌ای مثبت را رقم بزنند. ایجاد نشاط و شور انتخابات به جهت حضور پرشور بر‌اساس منویات مقام معظم رهبری رسالتیست که جوانان به آن پایبندند و در مواقع حساس با حضور خود از نظام و ولایت دفاع می‌کنند. بر همگان آشکار است که حمایت افرادی خاص و ایجاد شور انتخاباتی از سوی جوانان باعث شد پس از 8سال دولتی بر روی کار بیاید که با تدبیر‌، امید را در دل مردم زنده کرده است. منتخب مردم در ابتدای راه خود وزیرانی از جنس جوانان دیروز را برگزید تا کشور بار دیگر بطور جهادی و با استفاده از تجربیات اداره تا به تنگناها و حرکت نزولی پایان داده شود. جوانان کشور که سال‌ها شاهد این سیر نزولی بودند ولی حتی اجازه سخن گفتن را نیز در آن سالها نداشتند به منتخب خود اعتماد کرده و از وزرای باتجربه حمایت نمودند تا ابتدا کشور و نظام به سمت صعود پیش برود و سپس بتوانند با ورود به جامعه تفکری نو را پایه‌ریزی نمایند. خوشبختانه با تلاش‌های دولت تدبیر‌و‌امید و اعتماد مردم به جوانان دیروز، تدبیرها یکی پس از دیگری در جهت توسعه کشور اندیشیده شد و به سرعت شاهد ایجاد نشاط اجتماعی و زنده شدن امیدها در دل مردم بودیم. پس از دوسال تلاش دولتمردان و رسیدن امتیازهای منفی به صفر و حرکت از نقطه صفر به سمت صعود و پیشرفت و همچنین توافق ‌هسته‌ای که یکی از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی‌محسوب می‌شود جوانان بار دیگر با حضور در اجتماع‌های بزرگ و برپایی خودجوش جشن پیروزی ‌هسته‌ای به دولت نشان دادند که حال زمان آن فرا رسیده تا به جوانان نیز اعتماد شود چرا که کشور نیاز به تفکری جوان گرایانه و نو اندیش به جهت پیشبرد اهداف نظام و دولت دارد. حال با گذشت دوسال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید جامعه بخصوص طیف پرجمعیت جوان نیاز به ورود در حوزه‌های مدیریتی دارند تا در کنار بزرگان ضمن القای تفکری نو به حوزه مدیریتی،از تجربیات جوانان دیروز برای ایجاد کشوری قدرتمند در جهات مختلف در آینده بهره‌مند شوند. اگرچه دولت و کشور همچنان با مشکلات متعددی روبرو است و سال‌ها طول خواهد کشید تا از صدماتی که در سال‌های قبل دیده است ترمیم یابد اما نیاز جامعه به وجود جوانان خوشفکر و پردغدغه در کنار مدیران کارکشته است تا این دو طیف در کنار یکدیگر در جهت تعالی کشور گام بردارند. حال زمان آن رسیده جوانان دیروز با تدبیر خود به جوانان امروز اعتماد کرده و با ایجاد امید و انتقال تجربیات به آنان،شرایط کشور را آماده ورود جوانان آینده کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده