ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحلیل عصر ایران از سخنان سردار نقدی درباره حمله به سفارت عربستان

تحلیل عصر ایران از سخنان سردار نقدی درباره حمله به سفارت عربستان

عصر ایران/ متن پیش رو در عصر ایران منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، درباره وابستگی سیاسی کسانی که به سفارت عربستان حمله کردند گفته است: «عناصری که سلطنت طلب هستند وارد دستگاهای نظام می‌شوند و قتل‌های زنجیره ای را راه می اندازند. بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به صورت برخی خانمها اسید می‌پاشند که چهره حزب اللهی ها را بد جلوه دهند. روز دیگر با دست های پشت پرده برنامه ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه های ما را خراب کنند وگرنه 100 نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟»

در این نوشتار کوتاه، کاری به صحت و سقم این سخنان و اینکه کسانی که به سفارت عربستان حمله کردند، دارای چه سوابق و گرایش های فکری و سیاسی هستند،نداریم اما با قاطعیت می‌توان گفت که آنچه اینان انجام دادند، دقیقاً منطبق با خواسته های همان طیف سلطنت طلب‌هاست که هدف بزرگ شان منزوی کردن جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی است.

از این روی، آنها چه سلطنت طلب بوده باشند (آن طور که سردار نقدی گفته) و چه طیف مخالف، در مسیر مطلوب سلطنت طلبان بازی کرده اند و حال باید منتظر بود و دید مهاجمان به سفارت عربستان که نه به صورت چند بانوی بی گناه که به چهره ایران اسید پاشی کردند، چگونه مجازات می شوند؟
مردم، البته بهتر از همه می دانند که آن توحش نیمه شب، کار چه کسانی بود و اینک چشم انتظار اعمال قانون درباره آنهایند، چه نامشان را سردار نقدی سلطنت طلب بگذارد یا به عنوان دیگری خوانده شوند.

امید که برخی لابی ها نخواهند برای خلاصی این "سلطنت طلب ها" که به قول سردار ، نیمه شب 100 نفر را برای حمله به سفارت جمع کردند فشار وارد کنند و امید بزرگ تر این که آمران این "سلطنت طلب ها" نیز به مجازات خیانتی که بر ملت ایران روا می دارند برسند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X