ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس دیوان عدالت اداری: فقر قانون دلیل مشکلات آب نیست

رئیس دیوان عدالت اداری: فقر قانون دلیل مشکلات آب نیست

خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: نمی توان مدعی شد فقر و ضعف قانونی دلیل مشکلات آب ست.

محمد جعفر منتظری امروز در نشست مشترک کمیسیونهای رسیدیگی به امور آبهای زیر زمینی با قضات دیوان عدالت اداری افزود: قوانین مرتبط با مسئله آب، رودخانه ها ، سواحل و دریاها نقصی ندارد و کم توجهی و نداشتن عزم راسخ علت مشکلات بخش آب است.

وی با اشاره به اینکه با همین قوانین موجود می توان کشور را به شکل مطلوبی اداره کرد ،گفت: باید شعارها را کنار گذاشت و با همت و عزم راسخ اصل هماهنگی و تعادل بین قوا تقویت کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور تصریح کرد: این اطمینان را به وزارت نیرو ، کمیسیون های ماده واحده و بقیه دست اندرکاران بخش آب می دهیم که در صورت ایجاد ناهماهنگی مشکلات را به صورت موردی برطرف کنیم.

منتظری با اشاره به اینکه ما با وجود اینکه همه محدودیتها ،‌ مجموعه را برای رفع مشکلات آب بسیج می کنیم ، ادامه داد: برای ایجاد تعامل باید همه انگیزه داشته باشند در غیر این صورت نتیجه منفی آن گریبان همه را از جمله مردم ، مسئولان و دیوان عدالت اداری می گیرد.

وی با اشاره به تشکیل کمیسیونی متشکل از یک قاضی و دو نماینده از وزات نیرو و جهاد کشاورزی گفت: برای اثر گذاری این کمیسیون باید رای صادره ؛ مستدل، قوی و قانونی باشد تا اگر به دیوان شکایتی ارسال شد قاضی مسئله را آسان تر بررسی کند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده