ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده ولی فقیه در لرستان: دشمن با نفوذ در خبرگان به دنبال فشار بر رهبری است

نماینده ولی فقیه در لرستان: دشمن با نفوذ در خبرگان به دنبال فشار بر رهبری است

رسا/ نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: عناصری که تمایل به غرب و دشمنان دارند مورد حمایت آنان قرار می گیرند و بستر را برای حضور آنها فراهم می کنند، دشمنان به دنبال این هستند که از طریق مجلس خبرگان به رهبری ضربه بزنند و بر رهبری فشار وارد کنند تا در سنگر نفوذ ناپذیر ولایت فقیه رخنه پیدا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در گفت وگو با خبرگزاری رسا، جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام اسلامی را بسیار مهم دانست و گفت: مجلس خبرگان رهبری دارای جایگاهی بسیار رفیعی است و مسؤولیت بسیار سنگینی بر دوش دارد.
وی افزود: مهم ترین مسؤولیت خبرگان رهبری تعیین رهبر در میان کسانی که شرایط لازم را دارا هستند است، این مسؤولیت در زمانی است که جامعه فاقد رهبر باشد؛ یکی از کارهای مهم خبرگان این است که بررسی کند که آیا رهبر موجود دارای شرایط رهبری است یا این شرایط را ندارد.
امام جمعه خرم آباد با بیان این که مجلس خبرگان رهبری تعیین کننده رهبر و هدایت گر جامعه است، اظهار داشت: نفر اول کشور از سوی مجلس خبرگان تعیین می شود از این رو جایگاه بسیار رفیع و بلند خبرگان به اقتضای مسؤولیتی که است که برعهده دارد.
وی با اشاره به خیز افراد زاویه دار با ولایت برای ورود به مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دشمنان به دنبال هجمه اساسی به جایگاه رهبری هستند، اگر دشمن بتواند این جایگاه را مورد هدف قرار دهد به یقین در ارکان دیگر به راحتی می توانند اهداف خود را عملیاتی کنند.
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با بیان این که از آنجایی که دشمن نمی تواند جایگاه رهبری را مورد هدف قرار دهد در مرتبه دوم به دنبال فتح سنگر هستند که از آن رهبر تعیین می شود، ابراز داشت: به یقین دشمنان برای مجلس خبرگان برنامه ریزی جدی انجام داده اند.
وی عنوان کرد: عناصری که تمایل به غرب و دشمنان دارند مورد حمایت آنان قرار می گیرند و بستر را برای حضور آنها فراهم می کنند، دشمنان به دنبال این هستند که از طریق مجلس خبرگان به رهبری ضربه بزنند و بر رهبری فشار وارد کنند تا در سنگر نفوذ ناپذیر ولایت فقیه رخنه پیدا کنند.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به مطرح شدن مسأله شورای رهبری از سوی عده ای خاطرنشان کرد: مسأله شورای رهبری مسأله ای کهنه و فراموش شده است، همه خبرگان و همه متخصصان اعتراف می کنند که شورای رهبری کارساز نیست و نمی توان کشور را از طریق شورای هبری اداره کرد.
وی اضافه کرد: برخی از کشورهایی که از طریق شورا در صدد انتخاب رییس جمهور هستند نمی توانند این کار را انجام دهند، از این رو رهبری جامعه را نمی توان بر عهده شورا قرار داد؛ بنابراین ناکارامد بودن شورای رهبری بر همگان روشن و آشکار است.
امام جمعه خرم آباد با بیان این که طرح مسأله شورای رهبری در شرایط فعلی از سوی عده ای برای مطرح کردن و صاحب رأی دانستن خودشان است، گفت: این افراد می خواهند خود را صاحب نظر و تعیین کننده جریانات بدانند، مطرح کنندگان شورای رهبری پیش از آنکه به دنبال شورای رهبری باشند به دنبال اجرایی کردن طرح خود در جامعه هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X