ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انبار سلاح ارتش عربستان در پایگاه الشرفه به آتش کشیده‌ شد

انبار سلاح ارتش عربستان در پایگاه الشرفه به آتش کشیده‌ شد

فارس/ یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن دسته‌ای از نظامیان ارتش سعودی را در گذرگاه «الطوال» هدف گرفته و شمال و جنوب منطقه الخوبه را با موشک‌های کاتیوشا بمباران کرد.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مناطق جبل الدود و مرابض الصورایخ در جبل العین الحاره در جیزان عربستان را با چندین فروند موشک و خمپاره در هم کوبیدند.
یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن دسته‌ای از نظامیان ارتش سعودی را در گذرگاه «الطوال» هدف گرفته و شمال و جنوب منطقه الخوبه را با موشک‌های کاتیوشا بمباران کرد.
شماری از مزدوران سعودی در بمباران توپخانه‌ای به محل تجمع آنها در مناطق همجوار «میدی» در جیزان کشته و زخمی شدند.
همچنین یک انبار سلاح ارتش سعودی در پایگاه الشرفه در بمباران ارتش و کمیته‌های مردمی در نجران به آتش کشیده شد.
ارتش و کمیته‌های مردمی مرکز کنترل الحفار و دوربین‌های نظارتی را در پادگان عین الثورین در عسیر را با چندین فروند موشک هدف گرفتند.

حمله هوایی به تاسیسات عمومی و خصوصی در یمن
هواپیماهای سعودی امروز اداره پست و همچنین راه و ترابری در غرب تعز را 9 بار بمباران کردند که با نابودی کامل آن همراه بود.
نیروی هوایی عربستان حملات به چندین منطقه از غرب تعز را هدف گرفته به گونه‌ای که تاسیسات غیرنظامی عمومی و خصوصی را هدف گرفته تا هر چه بیش‌تر زیرساخت‌های یمن را از بین برده باشد.

هلاکت یک افسر انگلیسی و ده‌ها مزدور سعودی در تعز
از سوی دیگر یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تجمع متجاوزان و مزدوران سعودی را در شهر ذوباب هدف گرفتند، کما اینکه تجمعی از مزدوران در یکی از پایگاه‌های وابسته به آنها در شمال مفرق الاحیوق نیز هدف گرفته شدند.
در جبل المشرف یگان موشکی یمن مواضع مزدوران سعودی را در شرق منطقه الصنمه هدف گرفت.
یک منبع نظامی در تعز از کشته شدن یک افسر انگلیسی بلک واتر با نام دومنیک استیلارک در منطقه الصنمه شهر الوازعیه استان تعز خبر داد.
این منبع گفت: در منطقه الدمغه تعز، یک خودروی زرهی مزدوران سعودی به آتش کشیده شده و سه تن از آنها به هلاکت رسیدند.
در استان الضالع جمعی از مزدوران دشمن سعودی- آمریکایی سعی در نفوذ به منطقه ناصه بمریس داشتند که رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی مانع شده و سه تن از مزدوران را به هلاکت رساندند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده