ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

نمناک/ دستمال جیب کت بخشی جدانشدنی از اجزای لباس آقایون خوش تیپ و شیک پوش است . با چند حرکت ساده روش بستن و تاکردن دستمال جیبی را خودتان انجام دهید.

تا زدن دستمال جیبی مردان کار زیاد سختی نیست . این بخش از جزئیات تیپ و لباس آقایان در چند ثانیه ظاهر لباس را زیر و رو می کند. مردانی که به ظاهر و پوشش خود اهمیت خاصی می دهند حتما به سراغ دستمال جیبی خواهند رفت ، فقط یک سوال؟ دستمال جیبی کت مردان با چه بخش و یا جزئیاتی از لباس ست می شود؟کارشانسان مد مجله های فشن اروپایی در پاسخ به این سوال می گویند: دستمال جیبی با کراوات و یا پیراهن ست نمی شود فقط برای تکمیل زیبایی و جذابیت انها انتخاب می شود ولی اگر فرمال بودن لباستان خیلی اهمیت داشته باشد می توانید ان را با رنگ نه طرح پیراهن و یا کراوات ست کنید.

در این بخش از دنیای مد نمناک راهنمای آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب آقایان را مشاهده خواهید کرد.

1- آموزش بستن و تا کردن دستمال جیب آقایان (Classic)

سبک کلاسیک ساده ترین روش برای تاکردن دستمال جیبی آقایان است. در این روش دستمال را دو بار تا بزنید . ابتدا لبه های دستمال را به جهت درازا و سپس از پایین به بالا تا بزندی به طوری که دستمال به شکل مربع تاخورده شود.

تا کردن دستمال جیب کت ، بستن دستمال جیبی ، مدل دستمال جیبی
در انتها مجددا دستمال را به صورت درازا تا بزنید تا هم اندازه طول جیب کت شود. دستمال را طوری داخل جیب قرار دهید که لبه های بیرونی یا همان لبه هایی که دوخت خورده است بیرون از جیب قرار گیرد.

2- آموزش بستن و تا کردن دستمال جیب آقایان (PESKO )


این مدل از بیرون ساده به نظر می رسد ولی کمی پیچیده تر از تاکردن دستمال جیب کت به سبک کلاسیک است. از این سبک بیشتر بیزینس من ها و مدیران استفاده می کنند.

برای تا زدن این مدل دستمال مربع شکل را کاملا باز کنید. یک تا به سمت درازا بزنید. تای اول باید تا اندازه 1/3 دستمال باشد. تای درازای بعدی را هم به روی تای اول انجام دهید تا سر (عرض)دستمال به اندازه طول جیب کت شود.

همانند تصویر دوتای هم اندازه از دوسمت بالا و پایین به سمت میان دستمال انجام دهید حالا کل دستمال را یک تابزنید به طوری که دستمال از وسط دوتا شود.دستمال را به عمق جیب کت تنظیم کرده و داخل آن قرار دهید.

3- آموزش بستن و تا کردن دستمال جیب آقایان ( PUFF )


این مدل مناسب جنتل من های شیک پوش است. شاید برای یادکردفتن نحوه تازدن این مدل دستمال جیب کت کمی بیشتر تمرین کنید ولی مطمئن باشید که ارزشش را دارد.برای تاز دن این مدل دستمال جیب کت ابتدا دستمال را به طور کامل روی سطح باز کنید. با نوک دو انگشت از وسط دستمال گرفته و بلند کنید.

آموزش تا زدن دستمال جیب کت ، مدل بستن دستمال جیبی ، آموزش بستن دستمال جیب کت
با انگشتان دست دیگر حلقه ای دور دستمال ایجاد کنید. این حلقه را تا قسمتهای پایینی دستمال بکشید و در انتها لبه ی تیز دستمال را تا بزنید. دقت کنید که با همان دو انگشتی که حلقه دور دستمال ساختید لبه ی دستمال را به رو تا بزنید.

4- آموزش بستن و تا کردن دستمال جیب آقایان (CROWN ) یا مدل تاج


این مدل در حقیقت برعکس مدل قبلی است با این تفاوت که مدل قبلی را با لبه ی تیز تا می زدیم اما این مدل را بعد از پایین آمدن حلقه ی انگشتی دور دستمال از لبه ی بخش های گرد تا می زینم.

5- آموزش بستن و تا کردن دستمال جیب آقایان (FLOWER) یا به شکل گل


دستمال جیب کت تا شده به شکل گل مدل به اصطلاح زرق و برق دار در میان طراحان فشن شهرت دارد. برخلاف شکل به نظر پیچیده ظاهری اش به سادگی می توان نحوه تا کردن این مدل دستمال جیبی را انجام داد.

برای تازدن دستمال جیب کت به شکل گل ابتدا یک دست را به شکل مشت نیمه باز زیر دستمال قرار می دهیم. با دست دیگر بخشی از دستمال را به داخل حلقه انگشتان دست زیرین هدایت می کنیم . انگشتان دست زیرین را به هم کمی نزدیک تر می کنیم تا قسمتی از دستمال که داخل حلقه انگشتان رفته است به حالتی ثابت قرار بگیرد. به کمک انگشتان دست دیگر دستمال را به سمت خلاف عقربه های ساعت می چرخانیم تا پیچش ایجاد شود. زمانی که شکل موردنظر تکمیل شد ، دستمال را فیکس می کنیم و داخل جیب کت قرار می دهیم.آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب کت آقایون

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X