ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«دوچرخه ویکس کربن»؛ سبک همانند پر

«دوچرخه ویکس کربن»؛ سبک همانند پر

عصر ایران/ دوچرخه تندرو کربن از طراحی دو لوله ای سود می برد و قطعات دست ساز آن برای سازگاری با بدنه جدید شکل گرفته اند.
شرکت ویکس تنها دو سال است که در دنیای دوچرخه سواری حضور دارد اما با طراحی های منحصر به فرد خود جریان های جدید و جدی را در این بازار ایجاد کرده است. "ایندرک ناروسک"، مغز متفکر ویکس، دوچرخه فیبر کربنی جدیدی را معرفی کرده است که به راحتی توجهات را به سوی خود جلب می کند. در دوچرخه "کربن" به واقع چرخ ها، بدنه و در کل همه چیز توسط ویکس دوباره اختراع شده اند.

کربن همانند پر سبک است و از فیبر کربن در ساخت بدنه استفاده شده تا وزن دوچرخه به 10 کیلوگرم کاهش یابد. دوچرخه تندرو کربن از طراحی دو لوله ای سود می برد و قطعات دست ساز آن برای سازگاری با بدنه جدید شکل گرفته اند. تسمه گیتس کربن و چرخ های آئرواسپوک که با تایرهای شوابل قاب گرفته شده اند این مجموعه را تکمیل می کنند.

«دوچرخه ویکس کربن»؛ سبک همانند پر

«دوچرخه ویکس کربن»؛ سبک همانند پر

«دوچرخه ویکس کربن»؛ سبک همانند پر

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده