ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حقیقت‌پور: رئیس‌جمهور با ادبیات حقوقی دلیل عدم ضرورت بررسی برجام در مجلس را توضیح دهد

حقیقت‌پور: رئیس‌جمهور با ادبیات حقوقی دلیل عدم ضرورت بررسی برجام در مجلس را توضیح دهد

میزان/ نایب رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس با بیان اینکه دولت نگران مجلس نباشد و اقدامی درجهت افزایش هزینه‌های نظام انجام ندهند، گفت: رئیس‌جمهور بر اساس ادبیات غنی حقوقی دلیل عدم ضرورت بررسی برجام در مجلس را توضیح دهد.
منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس در مورد اظهارنظر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه ارائه برجام به پارلمان و منوط کردن اجرای مفاد آن به نظر مجلس، الزاماتی را برای دولت ایجاد کرده و از لحاظ حقوقی یک فشار بی مورد را به دولت وارد می‌کند، افزود: من از رئیس‌جمهور کشورمان توقع دارم که بر اساس ادبیات غنی حقوقی دلیل عدم ضرورت بررسی برجام در مجلس را توضیح دهد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چطور ممکن است دولت در مورد مساله مهمی همچون هسته‌ای صحبت کرده و موارد الزام‌آوری را متعهد شود که در مجلس مورد بررسی قرار نگیرد؟! وقتی که دولت زیربار تعهدات می‌رود آیا نباید مجلس متن برجام را بررسی کند؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به هیات دولت افزود: از دوستان خود در دولت خواهش می‌کنم نگران مجلس نباشند چراکه نمایندگان مجلس، وکلای ملت هستند که بر پایه منافع ملی حکیمانه حرف زده، تصمیم‌گیری کرده و قانون تصویب می‌کنند بنابراین دولت باید اجرای قانون که برای همگان ضروری است را رعایت کند و اقدامی انجام ندهد که هزینه‌های نظام را افزایش دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده