ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا پرت شدن روی قطار به خاطر رد شدن در مصاحبه شغلی

4گوشه دنیا/ پرت شدن روی قطار به خاطر رد شدن در مصاحبه شغلی

قدس آنلاین/ "جاش سانچز" 24 ساله در پی تصاحب کار رویایی اش در بازار سهام بریتانیا در مصاحبه شغلی حضوریافت، اما رد شدن در این مصاحبه منجر به پایان یافتن زندگی اش شد.
وی با پریدن روی سقف قطار سریع السیری در غرب لندن به زندگی خود خاتمه داد. پزشکی قانونی نیز خودکشی این جوان را تائید کرده است و گفته علت مرگ وی صدمات وارده به ناحیه قفسه سینه و سر گزارش شده است. جاش قبل از سفر به بریتانیا به منظور حضور در این مصاحبه شغلی به دلیل شکست عشقی تحت درمان قرار داشت.
خوزه سانچز پدر دل شکسته جاش گفته است: "جاش برای من بیش از یک پسر بود، وی یکی از بهترین دوستان من محسوب می شد. پسرم به خانواده، دوستان توجه زیادی داشت و از کمک به هر شخصی دریغ نمی کرد. جاش فرد هدفمندی بود و برای رسیدن به هدف اش اشتغال در بازار سهام بریتانیا بسیار تلاش کرد و حتی در حال تحصیل در رشته «ام بی ای» بوده است.
جاش همیشه در پی پرورش استعدادش بوده، بعد از شکست در رابطه عشقی اش عمیقا تحت تاثیر قرار گرفته بود، اما با تحت درمان قرار گرفتن به نظر می رسید روند بهبودی اش را طی کرده و بار دیگر روی اهداف اش متمرکز شده است، اما شکست در مصاحبه شغلی اش منجر به تنش روانی دوباره و در نهایت مرگ وی شد." جری گریفین از تیم تحقیق مرگ و میر پلیس انگلیس نیز با مشاهده دوربین های مدار بسته خودکشی وی را تایید کرده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده