مجوز امضای موقت موافقتنامه همکاریهای اقتصادی ایران و مجارستان ابلاغ شد

مجوز امضای موقت موافقتنامه همکاریهای اقتصادی ایران و مجارستان ابلاغ شد

ایرنا/ با تصویب هیئت وزیران، وزارت امور اقتصادی و دارایی مجاز شد نسبت به امضای موقت موافقتنامه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان اقدام کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:
وزارت اموراقتصادی و دارایی مجاز است با هماهنگی معاونت حقوقی رییس جمهور (امور توافقهای بین المللی) و وزارت امورخارجه نسبت به امضای موقت موافقتنامه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان در چارچوب متن پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، ظرف سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب نامه اقدام و مراحل قانونی را تا تصویب نهایی پیگیری نماید.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ 6/10/1394 برای اجرا به وزارت اموراقتصادی و دارایی و وزارت امورخارجه ابلاغ کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز امضای موقت موافقتنامه همکاریهای اقتصادی ایران و مجارستان ابلاغ شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X