ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجوز امضای موقت موافقتنامه همکاریهای اقتصادی ایران و مجارستان ابلاغ شد

مجوز امضای موقت موافقتنامه همکاریهای اقتصادی ایران و مجارستان ابلاغ شد

ایرنا/ با تصویب هیئت وزیران، وزارت امور اقتصادی و دارایی مجاز شد نسبت به امضای موقت موافقتنامه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان اقدام کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:
وزارت اموراقتصادی و دارایی مجاز است با هماهنگی معاونت حقوقی رییس جمهور (امور توافقهای بین المللی) و وزارت امورخارجه نسبت به امضای موقت موافقتنامه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان در چارچوب متن پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، ظرف سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب نامه اقدام و مراحل قانونی را تا تصویب نهایی پیگیری نماید.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ 6/10/1394 برای اجرا به وزارت اموراقتصادی و دارایی و وزارت امورخارجه ابلاغ کرد.



[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده