ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمک ۳۰۰ هزار دلاری فیفا پس از انتخابات می‌رسد

کمک ۳۰۰ هزار دلاری فیفا پس از انتخابات می‌رسد

نود/ طبق مصوبه کمیته توسعه فیفا در تاریخ ۱۵ مارچ ۲۰۱۶ معادل ۳۰۰ هزار دلار تجهیزات بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در قالب پروژه برد برد به ایران ارسال خواهد شد.
با توجه به نزدیکی به زمان افتتاحیه مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران (ایفمارک) تحت نظر فیفا با حضور نماینده فیفا، مسئولان عالیرتبه ورزشی، پزشکی، خانواده فوتبال، ورزش و رسانه‌ها در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ جهت روشن شدن اذهان عمومی موارد زیر را به اطلاع اهالی فوتبال می‌رساند:
۱- طبق مصوبه کمیته توسعه فیفا در تاریخ ۱۵ مارچ ۲۰۱۶ معادل ۳۰۰ هزار دلار تجهیزات بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در قالب پروژه برد برد به ایران ارسال خواهد شد.
فیفا در قالب این توافق فقط تجهیزات پزشکی و ملزومات مربوط به ارزیابی های فیزیولوژیک به ایران ارسال می کند و هیگونه پول نقدی پرداخت نخواهد شد.
طبق توافق معادل ۲۰۰ هزار دلار تجهیزات باقیمانده در قالب FAP به ایران ارسال خواهد شد .
۲- ساختمان و کلیه تجهیزات داخل ان متعلق به فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ حرفه ای بوده و هیچگونه بخش خصوصی در این مرکز اجازه فعالیت ندارد.
۳- کلیه خدمات این مرکز به تیم های ملی فوتبال با اولویت تیم ملی بزرگسال و به شکل کاملا رایگان خواهد بود. خدمات به سایر تیم‌های رشته ورزشی که جزو اهداف فیفا برای این مرکز تعریف شده، طبق قوانین جاری در کشور و مصوبات وزارت محترم بهداشت و درمان و وزارت محترم ورزش و جوانان خواهد بود.
۴- مجوز بین المللی فیفا به مدت ۵ سال به ایران اعطا شده و در طی این مدت فیفا فعالیتهای این مرکز را زیر نظر خواهد داشت. با توجه به لیاقت کادر پزشکی این مرکز و شناخت کافی فیفا از افراد شاغل در این مرکز احتمال لغو این مجوز که هدف اعطای آن پیشرفت فوتبال ایران و حفظ جان فوتبالیستها ،هوادارن و جامعه ورزش می باشد به شرط رعایت موارد تعهد داده شده به فیفا وجود ندارد. کما اینکه از ابتدای کسب این مجوز رقبای عرب و آسیایی با سواستفاده از اخبار رسانه های ایرانی اقدام به شیطنت و کارشکنی در مراحل مختلف کار کرده بودند که با هوشیاری مقامات مسیول ایفمارک و حمایت همه جانبه رییس افمارک فیفا از دکتر زهره هراتیان توطئه آنها خنثی شد.
جامعه پزشکی فوتبال ایران ادامه دهنده راه بزرگان تاریخ پزشکی ایران چون ابن سینا و پرفسور حسابی و پرفسور سمیعی خواهند بود و با افتخار اعلام می کند با حمایت جامعه ورزشی ، پزشکی و مسئولین کشور، ایفمارک ایران مانند نگینی در دل آسیا خواهد درخشید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X