ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کلید ریاست شورای شهر تهران در دست 3 ورزشکار

کلید ریاست شورای شهر تهران در دست 3 ورزشکار

خراسان/ تکلیف رئیس سومین سال دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران فردا درحالی مشخص می شود که به گفته غلامرضا انصاری یکی از اعضای این شورا، 3 رای خاکستری که به تعبیر او رای های غیر سیاسی هستند صاحب سکان شورا را تعیین می کنند. محمد سالاری دیگر عضو شورا گفته که ورزشکاران عضو تکلیف را روشن خواهند کرد. این درحالی است که فراکسیون های اصولگرا و اصلاح طلب درحال آخرین رایزنی ها برای کسب این آراء خاکستری هستند.

به نظر می رسد کاندیدای فراکسیون اصول گرایان مهدی چمران است و کاندیدای فراکسیون اصلاح طلبان احمد مسجد جامعی. اگرچه عضو اصولگرای شورای شهر تهران در مورد کاندیداهای مورد نظر اصولگرایان برای هیئت رئیسه سال سوم شورای اسلامی شهر تهران گفت: اصول گرایان در این خصوص به جمع بندی رسیده اند اما هنوز رسمی نیست. تقی پور افزود: معمولا انتخابات هیئت رئیسه به صورت سالانه انجام می شود و باید هر سال پیش از دوازدهم شهریور ماه انتخابات هیئت رئیسه را برای سال بعد داشته باشیم لذا در روز دهم شهریور ماه (فردا) این انتخابات را خواهیم داشت. سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه من کاندیدای حضور در هیئت رئیسه شورای شهر نیستم؛ گفت: اما اگر نظر جمع بر این قرار گیرد که مسئولیتی را برعهده بگیرم شانه خالی نمی کنم. اما شخصا پیشقدم نمی شوم. وی خاطرنشان کرد: اساسا از زمان شروع به کار دوره چهارم شورای شهر که مسئولیت سخنگویی برعهده من گذاشته شد تلاش کردم نگاه به شورا سیاسی نباشد زیرا شورا نهادی اجتماعی است. از سوی دیگر غلامرضا انصاری عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در گفت و گو با خراسان با بیان اینکه کاندیدای ریاست فراکسیون اصلاح طلبان مسجد جامعی است تاکید کرد: تلاش ما بر این است که آرای خاکستری شورا را به نفع خود کسب کنیم. وی افزود: سه رای غیرسیاسی آرای خاکستری شورا را تشکیل می دهند، در این راستا رایزنی هایی را داشته ایم و تا آخرین لحظه به رایزنی ها ادامه خواهیم داد. انصاری ضمن بیان اینکه جریان رقیب نیز در این باره رایزنی هایی دارند تاکید کرد: سرنوشت ریاست شورای شهر تهران را این سه رای تشکیل می دهند. در همین باره محمد سالاری در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابات هیئت رئیسه این دوره شورای شهر تهران گفت: دوستان ما در شورا برای کاندیدای مورد نظر خود تبلیغ می کنند اما ورزشکاران تعیین کننده نهایی هستند و انتخاب رئیس شورا بستگی به رای آنها دارد.به گزارش ایلنا وی در خصوص کاندیداهای مورد نظر جناح اصلاح طلب شورا اظهار کرد: آقایان احمد مسجدجامعی به عنوان ریاست شورا، اسماعیل دوستی سخنگوی شورا، احمد حکیمی پور نایب رئیس شورا، شجاع پوریان و تندگویان به عنوان منشی شورا کاندیداهای مورد نظر اصلاح طلبان هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده