ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقوی حسینی: برخی دلالان به دنبال تامین منافع آمریکا در ایران هستند

نقوی حسینی: برخی دلالان به دنبال تامین منافع آمریکا در ایران هستند

میزان/ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی از افراد به عنوان عامل آمریکایی در کشورمان به دنبال تامین منافع این کشور هستند که باید با آنها برخورد شود.

سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره اینکه عده ای به عنوان دلال در صدد هستند تا از طرح موضوع مذاکره میان ایران و آمریکا به نفع خود استفاده کنند اظهار کرد: آمریکا دشمن اصلی ملت ما است و طی 36 سال گذشته از هیچ اقدامی علیه ایران و انقلاب اسلامی فرو نگذاشته و هرکاری توانسته علیه کشور ما انجام داده است.

وی افزود: مردم ایران به طور حتم هیچ گاه اقدامات خصمانه و کینه توزانه آمریکایی ها علیه ملت ایران را فراموش نمی کنند از این رو با توجه به اقدامات ما در شرایط فعلی هیچ مذاکره ای با آمریکا نخواهیم داشت و نداریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موارد اندک شماری درباره مذاکرات میان ایران و آمریکا در باب مسائل منطقه مطرح بوده است تاکید کرد: این موارد نسبت به مشکلات منطقه و به خصوص حل بحران سوریه بوده است و ما هیچ گاه به طور مستقیم و درباره خودمان با آمریکا مذاکره ای را انجام نداده ایم.

نقوی حسینی تصریح کرد: تا زمانیکه دولتمردان آمریکایی مواضع خود را نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران تغییر ندهند و دشمنی خود را با ما کنارنگذارند ما با آنها مذاکره ای نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از افراد در داخل کشور به صلابت جمهوری اسلامی ایران اعتقاد ندارند تاکید کرد: جریاناتی در داخل کشور در صدد هستند که نشان دهند که بدون رابطه با آمریکا نمی توان مشکلات را کنار گذاشت که این موضوع ناشی از ضعف آنها است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: البته طرح مذاکره از سوی برخی از دلالان این موضوع را نیز اثبات می کند که متاسفانه برخی از عوامل آمریکایی در کشور ما نفوذ پیدا کرده وبه دنبال تامین منافع آمریکا در داخل ایران هستند که باید با آنها برخورد شود.

نقوی حسینی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز با صلابت و قدرتمند به کار خود ادامه می دهد از این رو هیچ نیازی به آن دو کار و مذاکره با آن کشور ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده