ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابتکار یک آرایشگر میاندوآبی برای موبایل بازان

ابتکار یک آرایشگر میاندوآبی برای موبایل بازان

زرین خبر/ استفاده از موبایل و به ویژه گوشی ها هوشمند این روزها جای خود را در میان مردم باز کرده و یا بهتر بگوییم مردم را گرفتار کرده است.

امروزه استفاده از موبایل، تبلت و وسایل مشابه جایگزین وسایل سنتی شده و تا حدود زیادی به یک اپیدمی نچندان مناب در آمده و تمام اعضاء خانواده‌ها را به خود گرفتار کرده است.

این تکنولوژی که دیگر بهتر است آن را به عنوان یک عضو خانواده به شمار بیاوریم، در زندگی روزمره جایگزین قصه ها و کتاب ها شده و بیشتر کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان به جای دور هم نشینی های سنتی و بیان خاطرات و داستان های کهن، به دنبال بازی با موبایل و نیز گشت زدن در شبکه های اجتماعی هستند.

البته کسانی هستند که حتی موقع خواب و یا در زمانی که به آرایشگر مراجعه می کنند، نیز نمی توانند از گوشی موبایل خود دل بکنند که البته این امر تاسف بار بوده و قطعاً بر اساس یافته های علمی، تاثیرات خود را بر روی ذهن، رفتار و عملکرد افراد در زمینه های مختلف نشان می دهد.

در این میان، محمدرضا تاباتی یکی از آرایشگران میاندوآبی برای اینکه مشتریان موبایل باز خود را از دست ندهد، دست به یک ابتکار زده و کار موبایل بازها را تا حدودی راحت کرده است.

این آرایشگر میاندوآبی، مدلی از پیش بندهای آرایشگری را طراحی کرده که در آن موبایل بازها به راحتی بتوانند، از گوشی خود استفاده کنند و از سوی دیگر سایر مشتریان نیز به راحتی می توانند به تماس ها یا پیام های خود پاسخ دهند.

هر چند که باید جلوی استفاده بیش از حد کودکان و نوجوانان را از موبایل گرفت، ولی ابتکار این آرایشگر نیز در جای خود جای تعجب داشته و شاید هم منحصر به فرد است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده