ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لوکس ترین پیکان‌های ایران

لوکس ترین پیکان‌های ایران

صراط/ ده سالی از آخرین پیکانی که تولید شد می گذرد اما پیکان بازها به خودروی افسانه ای خود می نازند ، یکی درهایش را شبیه لامبورگینی کرده، دیگری از پیکان عروسکی ساخته که چشم هر بیننیده ای را به آن خیره می کند.
یک خوردو یک عمر خاطره، ماشینی که نزدیک به چهل سال در خیابانهای ایران زمین بی رقیب درخشید تا اینکه عمرش به سر برسد و از کارخانه به موزه منتقل شود، یکی گوجه ای اش را داشت دیگری با پیکان جوانان خود از تهران تا لندن تخته گاز رفت، ماشینی که چند نسل با آن خاطره بازی کردند، از پیکان تاکسی هایی که در اوج گرمای تابستان، همچون کوره ی آدمپزی مسافران را کلافه کرده بود تا آرزوی دهه ی شصتی ها برای داشتن یک مدل از همین پیکان های غراضه، این وسط شرکت سازنده هم که هرچند وقت یک بار دستی روی پیکان های قدیمی می کشید و به عنوان یک آپشن جدید همان خودروی دودزای قدیمی را به بازار معرفی می کرد.

ده سالی از آخرین پیکانی که تولید شد می گذرد اما پیکان بازها می نازند به خودروی افسانه ای خود، یکی درهایش را شبیه لامبورگینی کرده، دیگری از پیکان عروسکی ساخته که چشم هر بیننیده ای را به آن خیره می کند.

لوکس ترین پیکان‌های ایران

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده