ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا گیر کردن سر یک گاو در تنه درخت

4گوشه دنیا/ گیر کردن سر یک گاو در تنه درخت

فرادید/ سر یک گاو نر بر حسب اتفاق داخل یک درخت گیر کرد، ولی خدمه آتش‌نشانی شهر وارویک‌شر انگلستان توانستند آن گاو را با کمک وینچ [قرقره جلوی خودرو] و یک سپر ضد شورش نجات دهند. خدمات نجات و آتش‌نشانیِ وارویک‌شر گفت که تیمی شامل متخصص نجات حیوانات بزرگ برای نجات گاو نر پیش از ساعت 11 صبح روز دوشنبه به یک زمین زراعی خارج از جاده‌ی باربی ارسال شد.
علاوه بر آن، یک تیم دیگر از ساوثهام وارد صحنه شد تا به حیوان درمانده کمک کند. تیم نجات که گاو نر را «بیلی» نامیدند، سرانجام در ساعت 12:15 دقیقه ظهر آن را آزاد کنند. آتش‌نشانی وارویک‌شر در صفحه فیسبوک خود نوشت: «تیم نجات مجبور شدند از یک وینچ، تسمه و سپر ضد شورش برای خارج کردن سر گاو از درخت استفاده کنند. آن گاو پس از رهایی به زمین‌های اطراف بازگشت و هیچ آسیبی در او دیده نمی‌شد.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده